Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1932.pdf/499

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Зокрема, подбати за належне устаткування приймальних пунктів, склепів, овочесховищ, забезпечення тарою, максимально використовуючи місцеві ресурси й організовуючи переробні пункти на місцях найбільшого скупчення овочів.

8. Щоб забезпечити на місцях організаційне керування всіма видами заготівель с.-г. продукції, утворити про РВК та міськрадах відділи заготівель, що повинні працювати під керівництвом РВК та міськрад за директивами вповноваженого Комітету заготівель РПО.

9. Враховуючи значні хиби в побудові заготівної системи (нерентабельність Заготскота, Заготптиці, централізованість Укрплодоовочі й інш.), запропонувати НК-РСІ протягом двох декад пильно вивчити стан заготівних об'єднань і подати на затвердження уряду свої пропозиції про потрібні зміни.

Разом з цим запропонувати всім заготівним організаціям максимально використати на договірних засадах наявну мережу споживкооперації для проведення заготівель.

10. Зобов'язати центральну й місцеву пресу розгорнути широку організаційно-масову роботу навколо заготівель с.-г. продукції, систематично висвітлюючи перебіг їх, сиґналізуючи про слабі місця роботи й мобілізуючи широкі маси на боротьбу з втратами.

11. Рада народніх комісарів УСРР і ЦК КП(б)У, звертаючи увагу наркоматів, облоргкомітетів, облнаркомів та низових організацій, що виконують заготівні завдання, на те, що успішне проведення заготівель залежить виключно від їхнього вміння по-більшовицькому організувати боротьбу за плян і правильно сполучити виконання цього пляну з завданням розвитку колгоспної торгівлі, вимагають приділити максимальну увагу справі заготівлі с.-г. продукції і в найкоротший час домогтися рішучого переламу в її реалізації.

Харків. 24 липня 1932 року.

Голова РНК УСРР

Секретар ЦК КП(б)У

В. Строганов

Оголошено в «Вістях ВУЦВК» з 24 липня 1932 р. № 167.


230. Про стан кінського поголів'я та про заходи до його розвитку.

РНК УСРР і ЦК КП(б)У констатують, що навколо постанов партії про збереження й розвиток кінського поголів'я (постанови ЦК КП(б)У з 9 грудня 1931 р., ЦК ВКП(б) з 27 травня 1932 р.) обласні і районові партійні та радянські організації України не розгорнули по-більшовицькому належної пояснювальної і організаторської роботи в масах колгоспників і по забезпечили належного зламу в сторону посилення боротьби з безгос-