Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1932.pdf/510

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


7. Обкомам та облвиконкомам звернути особливву увагу на виконання заводами плянів виробництва запчастин до тракторів.

Зобов'язати УпНКВажпром до 15 грудня 1932 р. подати Раднаркому УСРР та ЦК КП(б)У список заводів, зазначивши реченці постачання та кількість запчастин, вироблюваних заводами як на централізоване, так і децентралізоване замовлення.

8. Доручити ЕН УСРР до 15 грудня 1932 р. розглянути заявку НКЗему УСРР на потрібну кількість металу (кольорові, якісні сталі, чорні метали), матеріялів та палива для ремонту тракторів і с.-г. машин та визначити джерела покриття потреби як за рахунок централізованого постачання, так і вишукуючи на місцях невиявлені ресурси, звернувши особливу увагу на використання ресурсів метальобрухту, внутрішніх ресурсів підприємств, відходів металюрґії та мобілізацію власних ресурсів МТС і радгоспів.

9. Доручити НКЗему УСРР протягом декади опрацювати плян заходів щодо проведення ремонту с.-г. машин до весняної засівної кампанії і подати на затвердження Раднаркому УСРР.

Харків, 9 грудня 1932 року.

Голова РНК УСРР

Секретар ЦК КП(б)У

Оголошено в «Вістях ВУЦВК» з 11 грудня 1932 р. № 281.


233. Про відновлення завозу промкраму на село.

Раднарком УСРР і ЦК КП(б)У постановили:

1. Відновити від 15 грудня 1932 р. завіз і продаж промкраму на селі, з винятком таких районів, де хлібозаготівлі й далі лишаються явно незадовільні, — аж доки вони досягнуть рішучого зрушення у виконанні хлібозаготівельного пляну (список районів додано).

2. Зобов'язати облвиконкоми, обкоми, РВК та РПК забезпечити в районах, де відновлюється нормальний завіз і продаж краму, — додержання товарових репресій щодо колгоспників і колгоспів, які злісно ухиляються від виконання пляну хлібозаготівель і щодо одноосібників, які не виконують контрактаційних зобов'язань.

Харків, 15 грудня 1932 року.

Голова РНК УСРР

Секретар ЦК КП(б)У

Оголошено в «Вістях ВУЦВК» з 20 грудня 1932 р. № 288.