Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1932.pdf/512

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


V. Донецька область.

6. Рівеньківський

7. Ст.-Каранський

8. Ст.-Микольський

9. Троїцький

10. Чистяківський234. Про заходи до посилення збору мірчука.

Виключно незадовільне виконання пляну збору мірчука свідчить про цілковиту неуважність до справи боротьби за хліб на цій важливій ділянці від обласних та районових партійних і радянських організацій. Зрив завдань з мірчука поставив під загрозу виконання пляну робітничого постачання, для якого мірчук нині є основне джерело. Щоб посилити збір мірчука та боротьбу з розтратами і таємним перемелюванням, Рада народніх комісарів УСРР і ЦК КП(б)У пропонують провести такі заходи:

1. В зв'язку з численнями випадками відсутности потрібного обліку фактично перемелюваного зерна на с.-г. млинах та розвиненими на цьому ґрунті зловживаннями, крадіжками, затаюванням та розкраданням мірчука, встановити замісць наявного порядку здавання мірчука від фактично перемеленого зерна, порядок сталого обкладання с.-г. млинів, включених від обласних та районових організацій до мережі, що працює па обслуговуванні колгоспів та одноосібників.

2. Стале завдання с.-г. млинам з мірчука треба провести з розрахунку виконання річного завдання від 1 липня 1932 р. до 1 липня 1933 р. з тим, щоб на період від 1 січня до 1 липня 1933 р. визначити стале завдання, відрахувавши фактично зданий від кожного млина мірчук до 1 січня 1933 р.

В основу визначення розміру сталого обкладання кожного млина покласти так продуктивність даного млина, як і ставки мірчука, встановлені на поточний рік.

3. Зобов'язати обкоми й облвиконкоми забезпечити оформлення в кожному районі, видавши обов'язкові постанови, мережі дієвих млинів, встановивши стале завдання на кожний млин, реченці його виконання, систему контроля та відповідні стягнення в разі невиконання цього завдання.

4. Річне завдання щодо здавання мірчука по кожному млину розбивається поквартально та помісячно. Для забезпечення цілковитого і вчасного