Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1932.pdf/92

Матеріал з Вікіджерел
Цю сторінку схвалено


Перелік адміністративно-територіяльних одиниць, що увіходять до складу областей, до цього додається.

2. Міські ради, підпорядковані безпосередньо центрові, що є на території областей, підпорядкувати безпосередньо відповідним обласним виконавчим комітетам.

3. 17 промислових районів Донбасу, в тому числі Маріюпільську міську раду, залишити в безпосередньому підпорядкуванні центрові.

4. Щоб зміцнити сільсько-господарську базу основних промислових районів Донбасу, до території нижченаведених міських рад, підпорядкованих безпосередньо центрові, та районів приєднати:

1) до території Сталінської міської ради — райони Селидівський, Павлівський та частину Стильського у складі сільських рад: Старо-Бишівської, Оленівської, Обільнянської, Андріївської, Ново-Бишівської, Стильської, Велико-Каракубської, Миколаївської, Олександринської, Мар'янівської, Олександрівської, Любівської і Новоселівської;

2) до території Макіївської міської ради — райони: Амвросіївський та частину Стильського у складі сільських рад: Слюсарьово-Шурупівської, Ново-Катеринівської, Вознесенської, Горбачево-Михайлівської, Сонцівської, Катерино-Хоперської, Василівської та Покрово-Киріївської;

3) до території Кадіївського району такі сільради Попаснянського району: Ніжнянську, Оріхівську, Михайлівську, Голубівську, Калинівську, Камишевахську, Скелеватську, Катеринівську, Троїцьку, Ново-Олександрівську, Горсько-Іванівську, Ново-Іванівську та Попаснянську і Золотівську селищні ради;

4) до території Артемівського району — такі сільські ради Попаснянського району: Берестівську, Василівську, Калиново-Попаснянську, Миколаївську та Нирківську;

5) до території Маріюпільської міської ради — Сартанський, Мангуський і Ново-Миколаївський райони.

5. Селидівський, Павлівський, Амвросіївський, Попаснянський, Стильський, Сартанський, Мангуський і Ново-Миколаївський райони, а так само Велико-Димерський район, що залучається до території Київської міської ради, зліквідувати.

6. Для проведення всієї організаційної роботи, що пов'язана з запровадженням обласної системи, аж доки відбудуться обласні з'їзди рад, доручити президії ВУЦВК утворити обласні організаційні комітети.

7. Обласні організаційні комітети підпорядкувати президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету і Раді народніх комісарів УСРР.

8. Доручити президії Всеукраїнського центрального виконавчого комітету та Раді народніх комісарів УСРР негайно розробити і затвердити уставу про права та обов'язки обласних організаційних комітетів.