Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1934, т. II.pdf/149

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


плани підіймання парів на 1935 рік до кожного району, колгоспу та сільради.

2. Встановити такі строки закінчення підіймання чистих парів: для Дніпропетровської, Одеської, Донецької областей та АМСРР — до 20 травня, а для Харківської, Київської, Вінницької та Чернігівської областей — до 1 червня.

3. Зобов'язати НКЗ УСРР поставити перед Наркомземом Союзу і промисловістю питання про масове виготовлення вже цього року плугів із передплужниками, що дають значну ефективність у боротьбі з бур'янами.

4. Попередити завідувачів РайЗВ, директорів МТС та голів правлінь колгоспів, що за допущення заростання парів вони персонально відповідатимуть.

м. Київ. 16 вересня 1934 року.

Заст. голови РНК УСРР

Секретар ЦК КП(б)У

Наркомзем УСРР

Л. Паперний.


ПОСТАНОВИ ПРЕЗИДІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
232. Про розширення міської смуги м. Житомира.

Село Богунія, Богунської сільради, і хутори Смілянка 2-га, Станишівської сільради, та Стара-Рудня, Альбинівської сільради, за останні роки втратили своє сільськогосподарське значення й переважну кількість населення цих залюднених пунктів складають робітники й службовці підприємств та установ міста, що з сільським господарством, як із засобом існування, не зв'язані; територія ж цих пунктів безпосередньо межує з територією міста й економічно тяжіє до нього. Тому Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету, щоб забезпечити належне соціально-культурне обслуговування цих пунктів та впорядкування їх, на подання київського облвиконкому, постановляє:

1) Богунську сільраду розформувати, приєднавши село Богунію до міської смуги м. Житомира, а хутір Довжик — до складу Соколово-Гірської сільради;

2) хутори Смілянку 2-гу та Стару Рудню приєднати до міської смуги міста Житомира, вилучивши їх із складу Станишівської та Альбинівської сільрад.

м. Київ, 23 серпня 1934 р.

Вик. об. голови Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету