Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1934, т. II.pdf/150

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


233. Про утворення в складі Коростишівського району Лазарівської сільради

Вважаючи на те, що хутори Костянтинівка та Березова Гать розташовані черезсмужно в межах Користишівського району, а хутори Браженець та Лазарівський глибоко вклиняються в територію Коростишівського району і при тому всі хутори економічно й адміністративно тяжіють до м. Коростишева (хлібо та картоплездача, зручніші шляхи та менша віддаленість), — Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановляє:

перечислити хутори Костянтинівку, Березову Гать, Вільнянської сільради, і Браженець та Лазарівський, Приворотської сільради Брусилівського району до складу Користишівського району й утворити в складі цих хуторів окрему — Лазарівську сільраду з центром у хуторі Лазарівському.

м. Київ, 23 серпня 1934 року.

Вик. об. голови Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Заст. секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету


ПОСТАНОВИ СЕКРЕТАРІАТУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
234. Про розформування Ведмедівської сільради, Носівського району

Вважаючи на незначне число населення Ведмедівської сільради та на незначну віддаленість її від Адамівської сільради (½ клм.), щоб зміцнити фінансово-економічну базу цих сільрад і поліпшити керівництво ними, Секретаріат Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановляє:

Ведмедівську сільраду, Носівського району, Чернігівської області, розформувати й приєднати територію її до складу Адамівської сільради.

м. Київ, 26 серпня 1934 року.

Секретар Всеукраїнського центрального виконавчого комітету235. Про розформування Токарівської сільради, Баранівського району

Вважаючи на те, що після переселення колгоспників Токарівського колгоспу, в сільраді залишилася дуже незначна кількість дворів, що зв'язані з сільським господарством, як із засобом