Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1934, т. II.pdf/52

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


ЦВК АМСРР, облвиконкомам, міськрадам та райвиконкомам утворити відповідні комісії для керування конкурсами-змаганнями рад.

4. Для преміювання учасників конкурсів рад, а також для преміювання окремих працівників рад і їхніх масових органів передбачити асигнування за кошторисом ВУЦВК в сумі 100 тис. крб. і запропонувати ЦВК АМСРР та облвиконкомам передбачити відповідні асигнування за своїми кошторисами, а РНК УСРР — за кошторисами відомств УСРР, що беруть участь у проведенні конкурсів.

Секретаріатові ВУЦВК визначити порядок преміювання та розміри премій по кожному конкурсові окремо.

5. Доручити Оргвідділові ВУЦВіК розробити й дати місцям конкретні вказівки про порядок включення рад у галузеві конкурси-змагання, а також про порядок проведення обліку перебігу та результатів конкурсів.

0. Наркомземові, Уповнаркомрадгоспів, Головшляхтрансові, Наркомкомгоспові, НКФ та НКО дати своїм периферійним органам відповідні вказівки про їхню роботу в розгортанні конкурсів-змагань, зокрема в організації допомоги відповідним секціям рад, що братимуть участь у конкурсах.

Харків, 16 травня 1934 р.

Голова ВУЦВК Г. Петровський.

Секретар ВУЦВК Ю. Войцехівський.169. Про перенесення райцентра Чубарівського району з села Чубарівки до с. Гуляй-Поле.

Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету постановила:

Вважаючи на те, що село Чубарівка своїм розташуванням на невеличкочу горбі, замкненому з усіх боків ярами, не має ніяких перспектив для розвитку значного житлового будівництва і тому гостру житлову кризу, яку зараз зазнає село Чубарівка, не можна послабити новим будівництвом, — перенести районний центр Чубарівського району з села Чубарівки до села Гуляй-Поле.

Витрати, зв'язані з перенесенням райцентра, провести коштом обласного бюджету.

Харків, 20 травня 1934 р.

Вик. об. Голови ВУЦВК Ю. Войцехівський.

За Секретаря ВУЦВК О. Пілацька.