Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1934, т. II.pdf/71

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


Постанови НКЮ УСРР.

194. Про доповнення постанови НКЮ УСРР „Про видання судових наказів на справляння винагороди за винаходи, технічні та організаційні вдосконалення, а також відраховань з фонду сприяння винахідництву“.

195. Про порядок видачі судових наказів на справляння з колгоспів.

196. Про заборону видавати судові накази на справляння штрафних сум за невиконання відповідальних планів перевозів і перестій вагонів, а також недоборів перевізної плати.ПОСТАНОВА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ І РАДИ НАРОДНИХ КОМІСАРІВ УСРР.
186. Про органи юстиції, Старобільської округи.

Щоб пристосувати систему судових органів до змін в адміністративно-територіальному поділі УСРР у зв'язку з утворенням Старобільської округи, Всеукраїнський центральний виконавчий комітет і Рада народних комісарів УСРР постановили:

1. Утворити Старобільську окружну прокуратуру на організаційних засадах, установлених для обласних прокуратур, з наданням їй у межах округи всіх оперативних прав обласних прокуратур.

Підпорядкувати Старобільську окружну прокуратуру в адміністративно-організаційному та оперативному відношенні Донецькій обласній прокуратурі.

2. Утворити Старобільський окружний суд з функціями суду першої і другої інстанції та органу адміністративно-організаційного керівництва всіма чинними в окрузі судовими установами на організаційних і процесуальних засадах, установлених для обласних судів.

Касаційно-ревізійний перегляд справ, розв'язаних Старобільським окружним судом у першій інстанції, а також перегляд порядком нагляду всіх справ, розв'язаних Старобільським окружним судом, покласти на Найвищий суд УСРР.

В адміністративно-організаційному відношенні підпорядкувати Старобільський окружний суд Донецькому обласному судові.