Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1935.pdf/151

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


лює Народний комісаріат фінансів УСРР, порозумівшись з Центральним комітетом Українського Червоного хреста.

6) Цій постанові надати чинність з 1 січня 1935 року.

II.

7) Постанови ЦВК та РНК УСРР від 20 червня 1930 р. „Про зміну ст. ст. 52-56 положення про місцеві фінанси УСРР та ст. ст. 53-57 положення про місцеві фінанси АМСРР“ (З. З. УСРР 1930 р. № 14, ст. 144) і від 15 червня 1931 р. „Про зміну розміру оплати з відвідувачів кінотеатрів“ (З. З. УСРР 1931 р. № 22, ст. 175) в частині встановлення розміру та порядку стягання місцевих зборів з відвідувачів кінотеатрів вважати за нечинні.

м. Київ, 4 квітня 1935 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Заст. Голови Ради Народних Комісарів УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР
49. Про заходи боротьби з злочинністю серед неповнолітніх

Щоб скоріше ліквідувати злочинність серед неповнолітніх, Центральний Виконавчий комітет і Рада Народних Комісарів УСРР, на виконання директиви ЦВК і РНК СРСР постановляють:

I

1. Ст. 11 Кримінального кодексу УСРР доповнити приміткою в такій редакції:

Примітка: Неповнолітніх, починаючи з 12-річного віку, виявлених у вчиненні крадіжок, заподіянні насильства, тілесних пошкоджень, каліцтв, у вбивстві або у спробах до вбивства, притягається до кримінального суду, з застосуванням усіх заходів кримінального покарання“.

2. Ст. 12 Кримінального кодексу УСРР викласти в такій редакції:

„12 Якщо визнається за потрібне застосувати до неповнолітнього судово поправні заходи соціальної оборони на строк, то об'єм їх, встановлений у статті, де передбачено даний суспільно-небезпечний вчинок, знижується для неповнолітнього до 16 років на половину, а для неповнолітнього від 16-ти до 18 років — на третину і конкретні заходи соціальної оборони вибираються в межах цього зниженого об'єму“.

3. Додати до Кримінального кодексу УСРР статтю 67¹ в такій редакції: