Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1935.pdf/203

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


фермах і інших виробничих закладах і установах, що є на території сільради, а також у постійних виробничих бригадах великих колгоспів та радгоспів, при наявності хоч би одного члена, або кандидата на члени сільради.

3. Крім того до складу депутатських груп сільрад за згодою входять члени РВК, ОВК, ЦВК УСРР, ЦВК СРСР, що працюють на тій чи іншій ділянці, і залучається актив колгоспників, робітників, сільської інтелігенції, зокрема жінок та молоді.

4. Члени депутатської групи затверджуються президією сільради.

5. Для керівництва роботою депутатської групи на загальних зборах обирається голова, якого затверджує сільрада. Всі члени депутатської групи на своїх зборах мають право ухвального голосу.

6. Депутатські групи регулярно збираються на збори в єдиний радянський день, де обговорюють практичні питання поточної роботи, постанови з'їздів рад, закони і конституцію.

7. Депутатські групи повинні пам'ятати, що саме від кожного депутата, від їх роботи залежить практичний успіх у здійсненні величезних завдань, що стоять перед радами, повинні прикласти всі сили, кожен на своїй ділянці, для виконання великих планів соціалістичного будівництва.

м. Київ, 9 червня 1935 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР
82. Про зміни обласних меж Харківської та Київської областей

Щоб поліпшити адміністративно-територіальну побудову районів і наблизити сільради та колгоспи до районних центрів, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

1. Перечислити:

а) Котлівську та Москаленківську сільради Градизького району Харківської області до складу Іркліївського району Київської області.

б) Бершадську, Галаганівську та Стецівську сільради Новогеоргіївського району Харківської області — до складу Чигиринського району Київської області.

2. Запропонувати Наркомземсправ УСРР та Харківському облвиконкому забезпечити колгоспи вищезазначених сільрад відповідною кількістю тракторів.