Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1935.pdf/469

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


УСРР, 1931 р., №28, ст. 221) викреслити слова: „і на 50% з різних місцевих зборів, за постановою уряду АМСРР, відповідних міських рад і районних виконавчих комітетів“.

ІІ

6. Цю постанову видається на виконання ст. 7 постанови ЦВК і РНК СРСР від 1 червня 1935 року „Про порядок проведення добровільних зборів“ (З. З. СРСР, 1935 р., № 34, ст. 295).

м. Київ, 4 грудня 1935 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Голова Ради Народних Комісарів УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР
ПОСТАНОВИ ПРЕЗИДІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УСРР.
210. Про розформування Пісківської, Гнидівської і Гончарівської сільрад, Ізюмського району, Харківської області, і поширення міської смуги м. Ізюма

Вважаючи на те, що населені пункти Пісківської, Гнидівської і Гончарівської сільрад за останні роки втратили своє сільсько-господарське значення, що переважну кількість населення цих сільрад становлять робітники й службовці ізюмських підприємств і установ і що територія цих сільрад безпосередньо межує з міською смугою, щоб забезпечити належне культурно-соціальне обслуговування населення цих населених пунктів і впорядкування їх, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

1. Пісківську, Гнидівську і Гончарівську сільради, Ізюмського району розформувати, приєднавши їх території (за винятком села Пимонівки і артілі „Червоний паровоз“, Гнидівської сільради) до міської смуги м. Ізюма.

2. Вилучити з складу Донецької сільради, Ізюмського району, хут. хут. Наддонецький і Веприцький і приєднати їх також до міської смуги м. Ізюма.

3. Населений пункт Пимонівку і артіль „Червоний паровоз“ розформованої Гнидівської сільради приєднати: перший — до складу Федорівської, другу — до складу Капитолівської сільрад, Ізюмського району.