Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1935.pdf/6

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


сівби цукрових буряків, обробітку іх посівів і збирання врожаю, домоглась вищих, ніж інші області, показників урожайності цукрових буряків і здачі їх державі, преміювати Київську область 50 тис. корбованців.

Доручити київському обласному виконавчому комітетові розподілити цю премію між тими колгоспами, колгоспниками й колгоспницями області, які добились найкращих показників урожайності цукробуряків і виконали погектарні норми здачі їх державі.

3. Зобов'язати обласні та районні виконавчі комітети, ради й колгоспи піднести в 1935 році боротьбу за збільшення врожайності цукрових буряків і безумовне виконання норм здачі їх державі, що будуть установлені на 1935 р., забезпечивши цим збільшення постачання трудящих мас цукром, дальше зростання прибутковості колгоспів та радгоспів і збільшення вартості трудодня колгоспників.

м. Київ, 9 січня 1936 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Секретар Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Ю. Войцехівський.
ІНСТРУКЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО АРХІВНОГО УПРАВЛІННЯ УСРР
5. Про те, як підготовляти до здачі і умови самої здачі фото і кіноматеріалів органам архівного управління
І

1. Фотознімками й кінофільмами, що мають історично-революційний інтерес і що підлягають здачі органам архівного управління на підставі п. З ст. 1 положення про єдиний державний архівний фонд УСРР, вважаються фото і кінонегативи, що відобразили події та діячів громадсько-політичного життя (зовнішньої і внутрішньої політики царизму, революційной боротьби, реакції, контрреволюції, соціалістичного будівництва в усіх його галузях і революційного побуту).

2. Здачі архівним органам підлягають також і фото та кінопозитиви, негативи яких не збереглись або пошкоджені.

3. Обов'язок здавати фото й кінонегативи поширюється на всі державні та громадські фото й кіноустанови та підприємства, а також на фото й кінопідприємства та осіб, що займаються фотографією і кінозйомками, як промислом, або що є держцями негативів після ліквідації фото й кіно підприємств. Здачі підлягають не тільки фото й кінонегативи, вироблені даним підприємством (чи особою), але й ті негативи, що надійшли з будьяхих причин до даної установи, підприємства чи особи.

4. Негативом фотознімків та кінофільмів і позитиви, що їх за-