Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1936, т. II.pdf/189

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана1. Перечислити до складу приміської смуги Сталінської міської ради територію, на якій розташовано будівництво Кураховдрес'у, загальною площею в 1.865 га від таких районів:

а) Постишевського — 572 га (хутір Терни Краснянської № 2 сільської ради);

б) Велико-Янисольського — 1.279 га (Первомайську сільську раду та хутір Н. Улакли);

в) Мар'їнського — 14 га (частина селища при станції Роя).

2. Щоб ліквідувати черезсмужність, що виникає в наслідок вищезазначених перечислень, до складу приміської смуги Сталінської міської ради перечислити також територію колгоспу імени Г. І. Петровського Краснянської № 2 сільської ради Постишевського району загальною площею в 1.548 га (хутори Ільїнка та Н. Ільїнка).

Перечислення цього колгоспу провести наприкінці 1936 р. після закінчення всіх сільськогосподарських робіт, приєднавши його до складу Курахівської сільської ради.

3. Первомайську сільську раду ліквідувати, утворивши замість неї селищну раду Кураховдрес'у.

4. Здійснення цієї постанови покласти на Донецький обласний виконавчий комітет.

м. Київ, 25 серпня 1936 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Заст. секретаря Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Ф. Кузоятов
222. Про зміну межі Котовського та Валегоцулівського районів Молдавської Автономної Соціалістичної Радянської Республіки

Зважаючи на різницю у віддаленості Новоселівської сільської ради до районних центрів Котовського та Валегоцулівського районів (12 та 32 км), а також беручи на увагу економічне тяжіння цієї сільської ради до міста Котовська, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановила:

Задовольнити клопотання колгоспників і сільської ради, підтримане Центральним Виконавчим Комітетом Молдавської АСРР, і перечислити Новоселівську сільську раду Валегоцулівського району до складу Котовського району.

м. Київ, 25 серпня 1936 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Заст. секретаря Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Ф. Кузоятов