Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1936, т. II.pdf/58

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


3. Для обговорення питань підготовки архітекторів, інженерів-будівників, висування на практичній роботі молодих найздібніших спеціалістів—архітекторів і будівників скликати при Центральному Комітеті КП(б)У в липні цього року нараду працівників інженерно-будівельних і архітектурних інститутів з участю найвидатніших архітекторів, інженерів-будівників і господарників.

4. Для преміювання найталановитіших студентів—авторів представлених на виставці проектів асигнувати 50.000 карбованців.

м. Київ, 1 червня 1936 року.

Голова Ради Народних Комісарів УСРР

Секретар Центрального Комітету КП(б)У

(Опубліков. в газ. „Вісті ЦВК УСРР“ від 2 червня 1936 р. № 126/4714)ПОСТАНОВИ ПРЕЗИДІЇ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УСРР
142. Про нагородження т.т. Смірнової М. М. і Сельчевського В. І.

Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановила:

1. За заслуги в навчанні дітей трудящих протягом 46 років, зразкове керівництво класом, активну участь у громадській роботі нагородити тов. Смірнову Марію Михайловну, учительку 4-ої школи м. Харкова, грамотою ЦВК УСРР.

2. За довгорічну (протягом 45 років) і сумлінну роботу по охороні здоров'я трудящих села нагородити тов. Сельчевського Валеріана Івановича, лікаря села Одинківки Дніпропетровської області грамотою ЦВК УСРР.

м. Київ, 7 травня 1936 року.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР

М. Зіненко143. Про часткові зміни районних меж Дніпропетровської, Донецької і Чернігівської областей

Щоб поліпшити адміністративно-територіальну побудову районів і наблизити районні центри до сільрад та колгоспів, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановила перечислити:

По Дніпропетровській області

1) колгосп ім. Чубаря Костромської сільради Косіоровського району — до складу Високопільської сільради, району ім. Фріца Геккерта;