Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1929 рік. Відділ 1. Ч. 23-30.pdf/71

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


№ 30, арт. 448) і з 21 листопада 1923 р. «Про доповнення Положення про НКЮ» (Зб. Уз. УСРР 1923 р. № 38, арт. 523) та постанов ВУЦВК і РНК УСРР з 26 листопада 1924 р. «Про зміну й доповнення Положення про Народній комісаріят юстиції УСРР» (Зб. Уз. УСРР 1924 р. № 50, арт. 305) і з 29 вересня 1926 р. «Про зорганізування у складі відділу судоустрою і догляду Народнього комісаріату юстиції підвідділів: юридичної допомоги населенню й нотаріяльного» (Зб. Уз. УСРР 1926 р. № 57, арт. 381).

Харків, 11 вересня 1929 р.

Голова Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Вик. об. Секретаря Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

К. Горлинський.
193. Про утворення на території Запорізької округи Хортицького району з переважною німецькою людністю.

Щоб здійснити на практиці національну політику й створити умовини вільного господарського і культурно-соціяльного розвитку німецьких трудящих мас, Всеукраїнський центральний виконавчий комітет і Рада народніх комісарів УСРР постановили:

1. Утворити на території Запорізької округи Хортицький район з переважною німецькою людністю, з центром у селі Верхня Хортиця, в складі Верхнє-Хортицької, Нижнє-Хортицької, Кічкаської, Широчанської, Павлівської, Бабурської, Смолянської, Миколайпільської, Веселіської, Лукашівської, Ново-Запорізької та Зеленогайської сільських рад сучасного Хортицького району Запорізької округи.

2. Решту сільських рад сучасного Хортицького району Запорізької округи віднести до складу таких районів:

1) Розумівську, Мар'ївську, Ново-Сергіївську, Білянську, Августинівську, Федорівську, Івангороднівську та Ново-Олександрівську сільські ради — Запорізького району Запорізької округи;

2) Михайлівську, Жмеринську, Гарбузівську та Ганнівську сільські ради — Томаківського району Запорізької округи;