Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1929 рік. Відділ 1. Ч. 9-23.pdf/221

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитанаII.

Цю постанову видано відповідно до арт. 9 постанови Центрального Виконавчого Комітету і Ради Народніх Комісарів Союзу РСР з 23 січня 1929 р. «Про порядок, як провадити відрахування від прибутків державних промислових підприємств і мішаних промислових акційних товариств на потреби професійно-технічної освіти та розподіляти суми, що надійшли, і витрачати їх» (Зб. Зак. СРСР 1929 р. № 7, арт. 65).

Харків, 12 червня 1929 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Заст. Голови Ради Народніх Комісарів УСРР

Секретар Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

М. Василенко.

Оголошено у „Вістях ВУЦВК“ 28 червня 1929 р., № 147.
124. Про утворення на території Запорізької округи Новозлатопільського району з переважною єврейскою людністю.

Щоб здійснити на практиці національну политику й створити умовили вільного господарського і культурно-соціяльного розвитку єврейських трудящих мас, Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

1. Утворити на території Запорізької округи Новозлатопільський район з переважною єврейською людністю з центром у колонії Новозлатопіль, у складі:

1) Новозлатопільської, Роскошинської, Межеричіської, Красносільської, Майдорфської і Святодухівської сільських рад, виділивши їх із складу Гуляйпільського району Запорізької округи;

2) Фрайдорфської сільської ради, виділивши її із складу Чубарівського району Запорізької округи;

3) Зеленопільської і Сладководнянської сільських рад, виділивши їх із складу Старо-Керменчикського району Маріупільської округи;