Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1925 рік. Відділ 1. Ч. 1-22.pdf/265

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


81. Перечислити Весело-Кутську, Федюківську й Кучківську сільради Кошеватського району Шевченківської округи до складу Виноградського району тої самої округи.

82. Перечислити Закутинську й Чаплинську сільради Кошеватського району Шевченківської округи до складу Медвенського району тої самої округи.

83. Перечислити Поберезьку й Щербаченецьку сільради Лисянського району Шевченківської округи до складу Шполянського[1] району тої самої округи.

84. Перечислити с. Каменіватку Мокро-Калигірського району Шевченківської округи до складу Шполянського району, тої самої округи.

85. Перечислити с. Лозоватку Вільшанського району Шевченківської округи до складу Шполянського району тої самої округи.

86. Перенести центр Семиполківського району, Київської округи з Семиполок до В.-Димарки, перейменувавши Семиполківський район на В.-Димарський.

87. Перенести центр Македонського району Київської округи з Македон до Ходорова, перейменувавши Македонський район на Ходорський.

88. Перенести центр Триліського району Білоцерківської округи з с. Триліси до Кожанки, перейменувавши Триліський район на Кожанський.

89. Перенести центр Бердичівського району Бердичівської округи з Бердичова до Махнівки, перейменувавши Бердичівський район на Махнівський.

90. Перенести центр Бровківського району Бердичівської округи з с. Бровки до м. Вчорайше, переменувавши Броківецький район на Вчорайшанский.

91. Перенести центр Вільховецького району Уманської округи з с. Вільхівця до м. Рижанівки, перейменувавши Вільховецький район на Рижанівський.

92. Перенести центр Орадівського району Уманської округи з с. Орадова до м. Верхнячку, перейменувавши Орадівський район на Верхняцький.


  1. в російській версії Медвенского