Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1925 рік. Відділ 1. Ч. 23-47.pdf/112

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


новлено окремою інструкцією Центральної Комісії по переведенню трьохступневої системи управління на Україні.

4. Реорганізувати апарати окружних виконавчих комітетів, їх відділів, інспектур та инших окружних установ, стосовно до трьохступневої системи управління до 1-го липня 1925 року.

Реорганізацію зазначених установ перевести в згоді з структурою і штатами, що встановлено Радою Народніх Комісарів УСРР, а також в згоді з Положенням «Про окружні з'їзди рад і їх виконавчі комітети» та другими законодавчими постановами.

5. Апарати губерніяльних виконавчих комітетів з їх відділами, інспектурами та инші губерніяльні установи розформувати на протязі липня місяця 1925 року.

6. З часу розформування апарату губерніяльних виконавчих комітетів, їх відділів і інспектур і инших губерніяльних установ, але не пізніше 1-го серпня 1925 року, губерніяльні виконавчі комітети, як органи губерніяльної впади, свою діяльність припиняють.

З часу припинення діяльности губерніяльних виконавчих комітетів, на їх президії покладається лише розглядання відчитів губерніяльних ліквідаційних комісій. Зазначені відчити повинні бути розглянені та затверджені не пізніше 31-го серпня ц. р. і з усіма матеріялами та протоколами про їх затвердження повинні негайно представлені до Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету, після чого губерніяльні виконавчі комітети та їх президії оголошуються окремою постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету ліквідованими.

7. Для переведення всієї роботи по ліквідації губерніяльного апарату, а також для сприяння в перший організаційний період окружним виконавчим комітетам, при губерніяльних виконавчих комітетах організуються губерніяльні ліквідаційні комісії, що