Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1925 рік. Відділ 1. Ч. 23-47.pdf/121

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


ріяльний поділ Київщини» (Зб. Уз. 1923 р. ч. 18—19, арт. арт. 311, 310, 309) і доповнюючи постанову ВУЦВК і РНК УСРР з 27 березня 1925 року «Про зміни адміністраційно-територіяльного поділу Поділля і Київщини» (Зб. Узак. 1925 р. ч. 15, арт. 109), — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

1. Гайсинську округу на Поділлі розформувати, віднісши території:

а) Хощеватського району у склад Першомайської округи на Одещині.

б) Гранівського, Теплицького й Тернівського району у склад Уманської округи на Київщині;

в) Ситковецького без села Шура-Метлицька й Дашевського без сел: Талалаївки й Хріновки районів у склад Винницької округи на Поділлі.

г) Гайсинського, Ладиженського Соболівського, Джулинського, Бершадського й Ольгопольського районів у склад Тульчинської округи на Поділлі.

2. Перечислити село Шуру-Метлицьку, Ситковецького району, розформовуваної Гайсинської округи у склад Гайсинського району, включеного у склад Тульчинської округи на Поділлі.

3. Перечислити село Талалаївку Дашівського району належної до розформування Гайсинської округи у склад Ситковецького району, включеного у склад Винницької округи на Поділлі.

4. Перечислити село Хринівку Дашівського району, розформовуваної Гайсинської округи у склад Іллінецького району, Бердичівської округи, на Київщині.

5. Перечислити Жаданівську, Конталінську, Кошланську й Яструбинську сільради, Оратівського району, Уманської округи на Київщині у склад Дашівського району, розформованої