Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1925 рік. Відділ 1. Ч. 23-47.pdf/231

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


нецького району Бердичівської округи на Київщині.

19. Перечислити В.-Ростовську, Медівську, Мервинську, Чагівську й Володимирську сільради приєднуваного до Винницької округи на Поділлі, Іллінецького району Бердичівської округи на Київщині до складу Оратівського району Уманської округи на Київщині.

20. Перечислити Бистрицьку й Моїсівську сільради Ружинського району Бердичівської округи на Київщині до складу Вчорайшінського району Бердичівської округи на Київщині.

21. Перечислити Адамівську сільраду Погребищінського району Бердичівської округи на Київщині до складу Плисківського району Бердичівської округи на Київщині.

22. Перечислити Ревухську, Топорівську, Чехівську, Рогачівську й Березянську сільради Погребищінського району Бердичівської округи на Київщині до складу Ружинського району Бердичівської округи на Київщині.

23. Уланівський район (без селищ Семаки, Сербиновки і Білий Рукав) Винницької округи на Поділлі перечислити до складу Бердичівської округи на Київщині.

24. Терешпільський район Винницької округи на Поділлі розформувати, приєднавши території:

а) селищ — Терешполя, Зофіполя, Куманівці, Крупина, Войтівці, Качанівки і Семок до складу Хмельницького району Винницької округи на Поділлі;

б) селищ — Паплинці, Чешки, Шпичинці и х. Перекора до складу Старосинявського району Проскурівської округи на Поділлі;

в) селищ — Березівки, Северинівки, Цимбалівки, Бичеви, Яблунівки, х. Камінського, х. Рогозна й Любарки до складу перечислюваного до Бердичівської округи на Київщині Любарського району Житомирської округи на Волині й

г) селищ — Мазепинці, Мар'янівки, Сулківки, Скаржинці, Торчини, Ми-