Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1926 рік. Відділ 1. Ч. 1-26.pdf/250

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


130. Про порядок, як добродійним і громадським організаціям, що не мають на меті зиску, видавати й розповсюджувати порадники.

131. Про протягнення на 1925-26 рік чинности постанови „Про порядок справляння, переховання й видаткування особливого збору, справлюваного з патентів на право продажу вина, пива, тютюнових виробів і призначуваного на боротьбу з неписьменністю на 1924—1925 рік“.

132. Про порядок, як людність має користатись з місцин у межах четирьохметрової прикордонної смуги.

133. Про реченець передачі у відання органів соціяльного страхування забезпечення інвалідів громадянської війни, а також родин робітників і службовців, загиблих у громадянській війні.Постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету й Ради Народніх Комісарів УСРР.
120. Про закінчення роботи в переведенні трьохступневої системи управління на терені УСРР.

Вважаючи, що роботу в переведенні в УСРР трьохступневої системи управління цілком закінчено і відповідно до завдань, поставлених IX Всеукраїнським З'їздом Рад; що наслідком цього губерніяльний поділ УСРР зліквідовано й що губерніяльні виконавчі комітети фактично припинили свою діяльність; що реорганізовані на підставі трьохступневої системи управління місцеві органи влади (округові й районові виконавчі комітети) значно зміцніли і задовольняюче виконують свою роботу; взявши також на увагу те, що головні завдання реформи, як ось наближення робітничо-селянських органів влади до людности, спрощення їх апарату та ужвавлення їх роботи, на принципі організованої згідно Конституції УСРР самодіяльности широких робітничо-селянських мас, — що це все пророблено досить задовольняюче й надалі залишається тільки удосконалити ці досягнення в самому процесі практичної роботи в царині радянського будівництва, — Всеукраїнський Центральний Виконавчий