Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1926 рік. Відділ 1. Ч. 27-66.djvu/627

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


399. Про утворення Еланецького району Миколаївської округи та инші зміни адміністративно-територіяльного поділу Миколаївської і Херсонської округ.

На зміну постанови ВУЦВК з 7 березня 1923 року „Про адміністративно-територіяльний поділ Одещини“ (Зб. Уз. УСРР 1923 р., № 18-19, арт. 310), — Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

1. Утворити на території Миколаївської округи Еланецький район з центром у с. Еланець, у складі:

а) Еланецької, Братолюбівської, Крутоярської, Михайло-Еланецької, Більшо-Сербулівської, Михайло-Володимирської і Більшо-Солонської сільрад Вознесенського району Миколаївської округи;

б) Олександрівської № 1, Богодарівської, Більшо-Велидарівської і Аристархівської сільрад Ново-Одеського району Миколаївської округи і

в) Ольгопільської, Возсіятської, Базилевичівської, Мало-Дворянської, Ново-Миколаївської I-ої, Водянської і Ново-Василівської сільрад Привільнянського району Миколаївської округи.

2. Перечислити Миролюбівську, Софіївську і Ново-Миколаївську сільради Привільнянського району Миколаївської округи до складу Ново-Бузького району тої самої округи.

3. Перечислити Полтавську (Баштанську), Єфінгарську, Горженську, Ново-Сергіївську, Ново-Павлівську, Ново-Іванівську, Явкинську і Новогригор'ївську сільради і селища Богомаз, Манжурія, х.х. Трудовий і Ново Горожено Ново-Полтавської сільради Ново-Бузького району Миколаївської округи до складу Привільнянського району тої самої округи.

4. Перечислити Добринську, Мар'янівську і Песківську сільради Миколаївського району Миколаївської округи до складу Привільнянського району тої самої округи.