Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1927 рік. Відділ 1. Ч. 1-35.djvu/529

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


ду психічно-хворих і слабоумних і санітарно-технічна рада, при інспектурах народньої освіти — комісії в справі неповнолітніх праволомців, при фінансових відділах — округові комісії місцевого оподаткування та округові податкові комісії (Зб. Зак. СРСР 1926 р., № 2, арт. 11) і при адміністративних відділах — округові розподільчі комісії (арт. 18 Поправно-Трудового Кодексу УСРР — Зб. Уз. УСРР 1925 р., № 94—95, арт. 524).

Розділ IV.
Про спрощення системи управління.
А. В царині адміністративно-організаційній.

1. Скасувати ті, що є при районових виконавчих комітетах і їхніх відділках, а також при округових виконавчих комітетах і їхніх відділах та інспектурах всі постійні комісії, комітети і наради то-що, крім передбачених в увагах 1 і 2 до арт. 19 „Положення про районові з'їзди рад і районові виконавчі комітети“, арт. 24 і увазі 5 до арт. 25 „Положення про округові з'їзди рад і округові виконавчі комітети“.

2. Увільнити районові виконавчі комітети від подання копій видаваних ними обов'язкових постанов до адміністративних відділів і секретаріятів округових виконавчих комітетів, а округові виконавчі комітети — від подання копій видаваних ними обов'язкових постанов до організаційних відділів Секретаріяту Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету й Управління Справами Ради Народніх Комісарів УСРР, а також до Народнього Комісаріяту Внутрішніх Справ УСРР.

Догляд над видаваними від округових і районових виконавчих комітетів