Сторінка:Збірник узаконень та роспоряджень робітниче-селянського уряду України за 1923 рік. Відділ 1. Ч. 20-46.djvu/499

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


січним місячним курсом котировальної комісії.

Примітка. Розрахунки Наркомзему з Українськими Держлісоб'єднаннями провадяться на підставі спеціяльоої угоди ВРНГ і Наркомзему УСРР.

22. У розвиток цієї постанови Наркомземові доручається виробити відповідні правила й інструкції в трьохтижневий термін після погодження з ВРНГ, НКФ і Півдош.

м. Харків, дня 12-го жовтня 1923 р.

За Голову Ради Народніх Комісарів

М. Владимирський.

Керуючий Справами Раднаркому

Секретар РНК

І. Стрілков.

Оголошено в «Вістях ВУЦВК» від 17-го листопаду 1923 р., ч. 259.Постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету.
515. Про перейменування залюднених пунктів.

З огляду на практику на місцях щодо самовільного перейменування залюднених пунктів без дозволу Центрального Уряду УСРР, Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет постановив:

1. Перейменування залюднених пунктів переводиться в життя тільки після їхнього затвердження ВУЦВК згідно з відповідними ходатунками, що подаються через Губвиконком, коли на ці ходатунки дали свої висновки Народній Комісаріят Справ Внутрішніх і Центральна Адміністративна-Територіяльна Комісія.

2. Народньому Комісаріятові Справ Внутрішніх протягом тижня розробити інструкцію про порядок порушення ходатунків що-до перейменування залюднених пунктів.

м. Харків, дня 17-го жовтня 1923 р.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Секретар ВУЦВК

Оголошено в «Вістях ВУЦВК» від 30-го жовтня 1923 р., ч. 244.