Сторінка:Збір законів і розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1921.pdf/72

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


4. Заготовлений об'ємистий фураж в кількости 75% іде на забезпечення господарств Головцукру по його вказівках 25% і в роспорядження продорганів.

5. Для керування заготовкою об'ємистого фуражу в районах цукровоі промисловости утворюються повітові фуражні комісіі в складі Голови — представника продорганів, представника військових частин, представника Головцукру.

6. Запропонувати Наркомпродові в 24 годинний термін виробити відповідну інструкцію по заготовці.

Харків, 22 лютого 1921 р.

Голова Ради Народніх Комісарів

Заст. Керуючого Справами Р.Н.К.

Ахматів.

Оголошено в «Вістях» В. У. Ц. В. К. дня 2 березня 1921 р., ч. 33.


Декрет Всеукраінського Виконавчого Комітету.
81. Про час вступлення в життя законів.

В одміну й доповнення належних узаконень, Всеукраінский Центральний Виконавчий Комітет цим постановлює:

1. Декрети й постанови Центральноі Радянської Влади У. С. Р. Р. набирають сили в центрі з хвилини оголошення іх у „Вістях“ В. У. Ц. В. К., на місцях з хвилини одержання відповідного числа „Вістей“ належними Виконкомами.

2. Видані Р. С. Ф. Р. Р. декрети й постанови по комісаріятах об'єднаних силою складеної від 28-го грудня р. 1920 згоди між представниками Р. С. Ф. Р. Р. і У. С. Р. Р., набірають сили на теріторіі У. С. Р. Р. — в центрі з хвилини оголошення їх по постанові В. У. Ц. В. К. і Р. Н. К. У. С. Р. Р. у „Вістях“ ВУЦВК, а на місцях з хвилини одержання відповідного числа „Вістей“ належними Виконкомами.

3. Викладені вище в статті 1 і 2 правила не вживаються, коли в тексті виданого декрету, або постанови є пряма вказівка на иншу хвилину наступу іх сили, то в такому разі декрети й постанови набірають сили з зазначеноі в них хвилини.

4. Коли офіційний текст декрету, або постанови буде одержано на місцях належними Виконкомами раніш ніж відповідне число „Вістей“ В. У. Ц. В. К., то зазначений декрет, або постанова в даній місцевості набирає сили не з хвилини одержання відповідного числа „Вістей“, а з часу одержання офіційного тексту декрету, або постанови.

м. Харків, 22 лютого 1921 р.

Голова Всеукраінського Виконавчого Комітету

Голова Ради Народніх Комісарів

Секретар В. Ц. В. К.

Кабаненко.

Оголошено в «Вістях» В. У. Ц. В. К. від 2/3 1921 р., ч. 33.