Сторінка:Корнило Устиянович. Кавказ. Етноґрафічно-історична розвідка (Львів, 1902).pdf/6

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено

казї даю самостійно і предкладаю єї, зо всею скромностию неука-дилєтанта, до ласкавого а ґрунтовного розгляду людий науки.

Жаль менї, що я де котрі цїкаві історичні подїї як на пр: вигубленє аварських ханів, увязненє послїдної царицї Грузиї, а при тім умертвленє генерала Лазарева царицею Дарією — не описав ширше. Такі епізоди причиняють книзї інтеремости я хотів обмежити ся до найконечно потрібного.

Розвідку свою старав ся я добре провірити — заким подав її до друку. Я зсилаю ся на що найлутших Кауказо-знавцїв всїх віків. Мимо то найдуть ся в моєму трудї деякі похибки і неточности… без них тоакго дїла не годен написати дилєтант. Я-ж писав єго більш з вислуханого і прочитаного, чим з видїного власними очима. А все таки провірених і цїкавих відомостий про Кавказ даю так много, що менї простить читатель, коли я в дечім проблудив ся.

Прости і Ти брате Николо! сли труд, на котрий Ти мене визвав, а який Тобі підношу і присьвячую, не стоїть на висотї науки.

Вибач немисливому стрільцеви, що заполюває на чужому поли і прийми впольовану звірку з тою сердечностию, з якою єї Тобі підносить і присьвячує щиро любячий Тя

Автор.

В Синевідську 22. цьвітня 1903.