маччину, Кирило-Методієвське братство, про громадські рухи 60-х років, про М. Драгоманова, Шевченківські демонстрації 1914 року, і згадані праці подавала прилюдно на своїх засіданнях. Має кілька збірок виготовлених праць, що дожидають своєї черги в серії академічних виданнів.
Педагогічна Комісія та Інститут Фізичної Культури при ній, під керуванням акад. Корчак-Чепурківського, розвивають свою діяльність у двох напрямках: вивчення питаннів фізичної культури в широкому розумінні та вивчення підстав трудової школи й історії освіти особливо на Україні. Для першого завдання Комісія й Інститут, опріч звичайного методу публічних відчитів, користувалися ще з цілої низки допомічних організацій (Анатомо-Антропометричний Кабінет, Фізіологічна Лабораторія, Лабораторія праці, Кабінет Антропо-Соціології та Евгеніки і т. п.). Питання Трудової Школи знайшли собі освітлення в низці педагогічних праць та покажчиків, частинно опублікованих, а надто в організації особливого Кабінету — Музею Трудової Школи.
Постійна Комісія для складання Біографічного Словника Діячів України, під керуванням акад. С. Єфремова, закінчує вибір імен для словника і приступає до складання основного списку імен і зведення до алфавіту усього зібраного досі карткового матеріялу. Разом із тим почато вже складання біографій, хоча воно й гальмується абсолютним браком коштів на оплату співробітників.