Сторінка:Любченко П. П. Про завдання перевиборів Рад. 1934.pdf/17

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана

шою кустарною артіллю, (нерозбірливий текст) легким підприємством, так організувати постачання сировинних ресурсів нашої країни, щоб можна було забезпечити потроєння норм споживання трудових мас Радянського Союзу.

Цю програму ми уже почали виконувати і кожен трудящий почуває, що є значний крок вперед в забезпеченні предметами широкого вжитку, порівнюючи з тим, що було З–4 роки тому. Але це тільки початок.

«Для забезпечення більшовицьких темпів піднесення всього народного господарства і кращого задоволення запитів широких мас міста й села щодо товарів широкого вжитку, — сказано в постанові, — першорядне значення має розгортання товарообороту».

Торгуємо ми краще, ніж торгували раніш, але торгуємо ще погано. Роботи тут непочатий край.

Виконати цілком цю програму більшовицької партії буде завданням тих новообраних рад, до виборів яких ми приступаємо. Четверте завдання поставлене нашою партією:

«Всіляке прискорення здійснення загальної письменності людності, якнайшвидше піднесення всієї справи технічної освіти і посилена матеріальна підтримка державою розвитку науки в СРСР — такі найближчі завдання, що являють складову частину загального завдання побудови соціалізму в нашій країні».

Товариші, уже тепер, коли приїздять кращі представники капіталістичних країн і знайомляться у нашій країні з роботою шкіл, наукових закладів, закладів мистецтва, вони змушені перед цілим світом визнавати, що тоді як в капіталістичних країнах занепад, скорочення сітки шкіл, закриваються театри, тисячі робітників викидається на вулиці, у нас в країні Рад — розквіт шкіл, науки, мистецтва.