Цю сторінку схвалено
Чи тим конєм єхал пан,
Же стої на стайнє?
„Етїм самим, что тєпєр”.
— Нєх же пан пшебачи!
Бо тен конь нє то пєнць сет,
А тисьонц пшескаче!
——o——
28. Московська справа.
Звісно, призвиска в Ляхів
На „ський”, та на „овський”;
Але Москаль, що діпне,
Верне по московськи.
Ото колись Москалї
Перепись складають;
Питають ся двох Ляшків:
„Как вас називают?”
Ото й каже один з них:
— Я — Павлїн Ґрушецкі.
— „А я, другий підхопив,
Мариянек Клєцкі!”
„Піші-ж єво, — каже той:
Адін — Павєл Ґрушкін,
А друґой… друґой… друґой…
Ну! — Мірон Ґалушкін!…”
Ті біднії і кричать:
— Для Боґа! цо хцецє?