Сторінка:Спеціальні операції «Бумеранг» та «Хвиля».pdf/3

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана



 10.  Визначити та організувати роботу місць тимчасового утримання та транспортування осіб, причетних до злочинної діяльності. Розглядаються такі установи: Слідчий ізолятор та спортзал ГУ СБУ м.Києві та Київській області, ІТТ Подільського РУ ГУ МВСУ у м.Києві, СІЗО № 13, Печерський арсенал, Дисциплінарний батальйон (вул.Старобориспільська). Перевезення затриманих передбачається на спецавтомобілях - т.зв. «автозаки» (на даний час в наявності 20, всього планується задіяти 100 автомобілів, обладнаних відеореєстраторами).

 Резерв СБ України: 2 автобуси на 39 місць, 3 — на 22 місця, 4 — на 10 місць. Планується також задіяти транспорт МО, МВС, ДСНС, СЗР. Розміщення автобусів: вул. Костьольна, вул. Михайлівська, вул. Б.Грінченка. Базування — на пл.Михайлівській.

 У разі необхідності може бути задіяно 50 автобусів «Богдан» (із розрахунку по 10 затриманих на 1 автобус) КП «Київпастранс» (вул. Набережне шоссе, 2). Забезпечити необхідною кількістю нарядів ППС.

Відп.: Румянцев Микола Олександрович (ГУ СБУ у м. Києві та Київській області), м.т. 097-926-68-08, КЗ: 32-05, 36-99.


 11. Блокування автомобільних доріг на в’їздах до м.Києва групами до 50 співробітників МВС та 1-2 одиниць техніки. Забезпечення безперешкодного руху військового так спеціального транспорту центральними вулицями міста: вул. Костьольна, Михайлівська, Володимирська, Нижній Вал, Льва Толстого, Басейна, Набережно-Хрещатицька.

Відп.: Бурба Василь Васильович, м.т. 067-777-79-29


 12.  Одночасно з початком операції забезпечити блокування району її проведення. Встановити на основних шляхах підходу (всього — 10) додаткові кордони, на яких організувати проведення фільтраційних заходів, у т.ч. із забезпеченням перевезення затриманих осіб на «автозаках»;

Розрахунок: Оточення району проведення антитерористичної операції (пл. Майдан Незалежності) 5000 військовослужбовців МВС. Забезпечення пунктів пропуску (всього-10) здійснюватиметься 200 військовослужбовцями цілодобово (на кожен по 20, із зміною по 5 чоловік, кожні 4 години). Загальна кількість задіяних 6000 — військовослужбовців.

Вик.: ВВ МВС

Відп.: Кравченко Роман Миколайович (УВКР), КЗ: 71-36, 093-695-06-08


 13.  З метою унеможливлення використання екстремістами шахт колекторної мережі для відходу під час проведення спецоперації необхідно силами нарядів міліції організувати охорону:

 — входів у колектор, що проходить під вул.Хрещатик (у будівлі Бессарабського ринку та у підземному переході на Європейській площі);

 — люків колодязів та безпосередньо шахт біля Будинку ФПУ (з огляду на наявність інформації про вивезення мітингувальниками з Будинку ФПУ землі та уламків бетону, що свідчить про можливе спорудження проходу до колектору);

 — виходів (труб) дощових стоків у річку Либідь в районі вул.Жилянської.

 Відп.: ГУ СБУ м.Києві та Київській області, Качур Ілля Віталійович, 063-599-17-76.


 14.  Силами вибухотехнічних та кінологічних служб забезпечити обстеження району проведення АТО та прилеглої території. Дислокуються на Михайлівській площі.

 Довідково: В ЦСО «А» у черговому режимі працюватимуть 3 групи розмінування (у кожній — 1 співробітник та 1 собака). Вибухотехнічна служба ІСТЕ оснащена: 1 вибухотехнічний автомобіль, 1 робот, 1 рентген (2 співробітника).

Вик.: МВС, СБ, ДСНС України