Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/1

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено
4
СТЕНОГРАМА
засідання Ради національної безпеки і оборони під головуванням в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України О.В. Турчинова

28 лютого 2014 року

1. Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України

ТУРЧИНОВ О.В.

Шановні колеги, Рада національної безпеки має Секретаря Ради національної безпеки, найближчим часом будуть сформовані фактично всі підрозділи РНБО, призначені заступники Секретаря Ради національної безпеки і оборони, і я сподіваюся, що Рада національної безпеки і оборони буде відповідати тим задачам і завданням, тим викликам, які сьогодні стоять перед нашою країною.

Питання, яке сьогодні ми повинні обговорити, - це питання загрози нашій територіальній цілісності. Це питання фактично прямої агресії проти України сусідньої держави. Це питання сепаратизму, який штучно підтримується і розповсюджується на території України.

Я розумію, шановні колеги, що нова влада, не усі міністри ще готові працювати у тих важких умовах. Але часу на розкачку у нас немає. У нас немає часу на підготовку, освоєння посад. Народ України вимагає від нас реальних і ефективних рішень. І саме я би просив, щоб у нас була не лекція про проблеми, а професійне обговорення і вихід на прийняття необхідних рішень. Рішень, які захистять Україну, які зможуть локалізувати очаги сепаратизму, рішення, які зможуть забезпечити справедливість та покарання злочинців.