Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/12

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено
15

фінансів, я її назвав би умовно самостійною, наприклад, залишення в розпорядженні бюджету Автономії податку на додану вартість, відрахування частини акцизного збору і вирішення так званих мовних національно-культурних і етнічних питань.

Такий варіант можливий, його треба розглядати як основний, але цей варіант буде зупинений Російською Федерацією, тому що вони не зацікавлені в мирному вирішенні конфлікту. Ще раз хочу підкреслити, з тієї доповіді військових, яку я почув, ми не готові до військової операції, але вірогідність військової операції з боку Росії надвисока. Вірогідність військової операції з боку Росії - це означає блокування військово-морських сил України, що є ніщо інше, як військовий конфлікт. І тому нам треба другим етапом думати що означає військовий конфлікт? Він не перейде в категорію "заморожених", я думаю, що він перейде в категорію "гарячих".

Також шкода, що 2 кораблі шостого флоту Сполучених Штатів покинули Чорне море. Один із них, здається, десь на мілині мав бути ...

Ми звернемось до наших партнерів з метою забезпечення миру і стабільності в Чорноморському регіоні.

Просто вчора ми дізнались, наскільки загрозлива ситуація, але я сьогодні переговорив з віце-президентом Сполучених Штатів Америки з цього питання. У них поки що немає позиції.


ПАРУБІЙ А.В.

Пропозиції, я зрозумів, приблизно такі: вимагати від гарантів нашої недоторканності та цілісності за Будапештським меморандумом виконати свої обов'язки. Наші стратегічні партнери мають потужний військовий потенціал і їхня присутність в Чорному морі була би стабілізуючим фактором.