Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/2

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


За нашою інформацією, яка надходить з різних джерел, військове керівництво Російської Федерації реально розглядає питання анексії Автономної Республіки Крим. Я би просив зараз кожного керівника силових структур чітко проінформувати про ситуацію в АРК про план заходів, як вжитих, так і тих, що необхідно негайно запроваджувати.

Будь ласка, Служба безпеки України.


НАЛИВАЙЧЕНКО В.О.

Шановний Олександр Валентинович! Шановні члени Ради нацбезпеки України! Служба безпеки на додаток до попередніх нарад і доповідей доповідає про таке: спочатку політична ситуація і місцеві політики Криму. Константинов — Голова Верховної Ради Криму, а також новообраний прем'єр в усякому разі оголошено, що він новообраний, Аксьонов — ключові фігури Криму, які знаходяться в повній співпраці, взаємодії і в плануванні з російськими військовими Чорноморського флоту Російської Федерації. Вони беруть участь в плануванні та здійсненні всіх провокацій переодягнених і не переодягнених військовослужбовців Збройних Сил та Чорноморського флоту Російської Федерації на всіх об'єктах, про що Міністр оборони буде доповідати окремо, і на об'єктах і пунктах контролю Державної прикордонної служби України.

Перший аспект, який є дуже загрозливим, на наш погляд, - це повномасштабне використання військовослужбовців Російської Федерації.

Друге. Перехід фактично на бік ворога і вчинення військових злочинів військовослужбовцями, спецпризначенцями "Беркут" та іншими правоохоронцями України, які служать або служили в Криму є дуже масштабним і небезпечним елементом, оскільки вони перейшли повністю в координацію військового вторгнення, яке намагається здійснити політичне і військове керівництво Росії.