Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/26

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено
29

які були звільнені за останні три роки, вони створили асоціацію. Це є кадрові виховані люди, які зараз готові піти.

Четверте. Я вважаю за доцільне, що ми повинні від Парламенту провести звернення до Світового конгресу українців щодо проведення масових пікетів перед російськими посольствами, це має зробити МЗС, у тому числі. І це дуже серйозна річ. Це потрібно зробити медійно і не пожаліти там кошти.

І останнє, що би я хотів сказати, що це потреба, я цю проблему побачив, Арсенію Петровичу, як Голова Національного банку. Пішли масово вже депозити в гривнях з Криму ... У нас є конкретна програма, ми сьогодні її затвердимо, ми будемо її виконувати, щоб тут провести. Це найменша проблема ...

І останнє. Я проти військового конфлікту - ми сьогодні не готові. Треба всі заходи робити, щоб не допустити кровопролиття та не дати втягнути нас в пастку, як це було в Грузії. Треба виграти час, щоб відродити Армію!

Головне сьогодні не дати підірвати всю країну, на що вони сподіваються.


ГВОЗДЬ В.І.

Як і в 1991 році ми опинилися в ситуації, коли стара влада разом з Росією почала агресію проти нас. Так, у нас немає боєздатної армії. Повністю знищена розвідка та інші силові структури. Проти нас стоїть потужна, підготовлена армія.

Я думаю, що Прокуратура має відкрити кримінальні справи проти тих, хто за вказівкою Путіна знищував наш військовий потенціал. Це була цілеспрямована спецоперація Росії. Росія знає наш потенціал і тому так нахабно діє.