Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/27

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено
30

Наше завдання - захистити всю країну. Для цього нам потрібні боєздатна армія, професійні розвідки та спецслужби. Щоб це створити - потрібен час.

У нас дуже багато патріотичних хлопців, які підуть служити, а їх треба одягти в форму, дати зброю та навчити воювати.

Кинути зараз не навчених хлопців на Крим неможливо, тому що там - озброєні найсучаснішою зброєю кадрові військові російської армії і їх на порядок більше. Це авантюра. їх там розстріляють і розчавлять танками. Це буде привід для введення військ в континентальну Україну. А у нас вже не буде навіть ким Київ захищати.

Друге. Я пропоную зробити брифінг МЗС за участю керівників розвідувальних органів та запросити керівників дипломатичних установ всіх провідних країн.

Тому що, коли встануть професіонали і скажуть послам про це все, то може бути сприйнято зовсім інакше. Це важливий момент.

І третє. Потрібно працювати з кримськими татарами досить конкретно. Доповідь закінчено.


ТУРЧИНОВ О.В.

Дякую! Будь ласка, Міністр оборони.


ТЕНЮХ І.Й.

На кордоні відбувається накопичення російських військ. Нам треба розтягувати наявні ресурси вздовж кордону, займати оборону, паралельно проводити масштабні навчання. Але для цього потрібні фінанси. Олександре Валентиновичу, підтримайте, дайте наказ, нехай Уряд пошукає.