Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/4

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено
7

Друге. Прошу зразу фіксувати всі пропозиції та рішення, на які буде виходити Рада національної безпеки та оборони з тим, щоб ми могли терміново забезпечити їх виконання.

Будь ласка!


НАЛИВАЙЧЕНКО В.О.

Дякую!

Наступний момент. Що стосується аеропортів: "Сімферополь" вдалось практично деблокувати, окрім одного аспекту, - проросійськи налаштована масовка залишається ззовні, а військовослужбовці РФ залишаються поки що в аерорусі. Всі інші військові РФ, що стояли, - 300, на льотному полі або блокували потім VIP-зону аеропорту "Сімферополь", перейшли в ресторан за російською традицією пити горілку.

Аеропорт "Бельбек". Військова частина повністю оточена військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації вже не приховано: стоять і техніка, і важке озброєння, але по периметру. Заблокована військова частина. Я думаю, що це, знову ж таки, командувач Державної прикордонної служби або, я думаю, що це все ж таки Міністерство оборони скаже чіткіше. Військова частина тримається, а цивільна - захоплена таки військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації.

З їхнього боку, ми розуміємо, що йде так само нагнітання і всіляке очікування, що хтось з українського боку - чи то "Правий сектор", чи то Служба безпеки, чи то Міністерство оборони зреагує на провокації і дасть привід застосувати зброю російськими військовими. Відтак їхнє виправдання буде: захист кримчан від озброєного нападу "Київської хунти".