Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/5

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено
8

Перед засіданням РНБО була, дійсно, надзвичайно серйозна загроза: 11 вертольотів Російської Федерації ішли в повному бойовому на Сімферополь. Станом на цю хвилину 3 вертольоти сіли біля міста, інші пішли на Феодосію.

Важливий аспект, я на цьому закінчив би доповідь, тиск надзвичайної сили. Наші військові та силовики деморалізовані. Багато з них не сприймають нову владу та не готові виконувати накази, або взагалі зрадили присязі. Особливо складна ситуація в Військово-морських силах України. Є підписані рапорти, в тому числі й Командувачем ВМСУ, про відставку. Моральний і психологічний клімат у керівництві надзвичайно низький, якщо б не сказати, взагалі зрадницький.

Дозвольте на цьому доповідь завершити і, коли вже буде рішення, то внести пропозиції в рішення. Дякую!


ТУРЧИНОВ О.В.

Добре. Дякую! - Міністр внутрішніх справ.


АВАКОВ А.Б.

Доповідаю, що станом на зараз є додаткова інформація до інформації Наливайченка. У нас подали рапорти і керівник Севастопольського УМВС, і керівник Кримського УМВС. (далі - російською) По Симферополю нужно определяться.

Внутренние войска и ППС Симферополя пока несут службу, но противодействовать русским не будут. Кроме милиции мы имеем в Крыму порядка тысячи человек внутренних войск, которые, надеюсь, смогут выполнять приказы, ну, как минимум, сдаваться не будут.