Сторінка:Сьвяте письмо Старого і Нового Завіту.pdf/125

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка ще не вичитана

113

Третя книга Мойсея 15.


ТРЕТЯ КНИГА МОЙСЕЯ 15.


 7. 1 хто торкнеться об тіло течивого,мусить випрати одїж свою та викупатись у водї, і буде нечистим до вечора.

 8. 1 коли плюне течивий на чистого,той мусить випрати одїж свою, та викупатись у водї, і буде нечистим до вечора.

 9. 1 всяке сїдало на возї, що їхав найому течивий, буде нечисте.

 10. 1 кожне, що торкнеться об що бнї було спід його, нечисте буде до вечора.

 11. А хто таке підніме, мусить випрати одїж свою, і буде нечистим до вечора. І до кого торкнеться течивий не обмивши рук, мусить випрати одїж свою, та викупатись у водї, і буде нечистий до вечора.

 12. І ту посудину черепяну, що донеї торкнеться течивий, мусять розбити, а всяку посудину деревяну мусять вимити в водї.

 13. І коли течивий очищається відтечива свого, нехай одлїчить собі сїм день про своє очищеннє, і мусить випрати одїж свою, і викупати тіло своє в водї текучій, і стане чистий.

 14. А на восьмий день візьме він собі пару горлиць, або пару голубенят і принесе перед Господа до входу в соборний намет, і оддасть їх сьвященникові.

 15. 1 принесе їх сьвященник одно нажертву за гріх, а друге на всепаленнє, і спокутує сьвященник його перед Господом від течива його.

 16. А коли в кого буде стікати сїмя,мусить він викупати в водї все тіло своє, і буде нечистим до вечора.

 17. 1 всяку одежину, і всяку шкіру,що капнуло на неї текуче сїмя, нехай виперуть у водї, і нечистими будуть ті речи до вечора.

 18. І коли з жінкою ляже чоловіктечивий сімям, то вони мусять скупатись у водї, і будуть нечистими до вечора.

 19. 1 коли буде течиво в жінки, табуде кров течивом на тілі в неї, сїм день мусить вона бути відлученою в нечистоті своїй; і кожне, хто торкнеться до неї, нечисте буде до вечора.

 20. 1 все, на що ляже вона в нечистоті своїй, нечистим буде, і все, на чому вона сяде, нечистим буде.

 21. І кожен, хто торкнеться об постель її, мусить повипирати одїж свою, і викупатись у водї, і нечистим буде до вечора.

 22. 1 кожне, що торкнулось об якуріч, що на ній седїла вона, мусить випрати одїж свою та викупатись у водї, і нечистим буде до вечора.

 23. 1 коли б що небудь було на постелї чи на речі, що на ній седїла вона, коли хто торкнеться об його, нечистим буде воно до вечора.

 24. Коли ж хто ляже 8 нею, на йомубуде нечисть її, і нечистим буде він до вечора, а всяке ложе, що на його ляже вона, буде нечистим.

 25. Так само жінка, коли буде в неїкровотіч кілька днів позачас нечистоти її, чи то коли буде в неї кровотїч, як минув час нечистоти її, тодї буде у всї дні нечистого течива свого відлучена як в днї нечистоти своєї; нечиста вона.

 26. Всяке ложе, на котре лягає вонапо всї днї течива свого, буде про неї як ложе чищення її; і всяка поставина, що на ній сідає вона, нечиста буде, як в час чищення її.

 27. І кожне, хто торкнеться їх, нечистим буде, і мусить випрати одїж свою та викупатись у водї, і нечистим буде до вечора.

 28. А коли одужає вона від кровотїчі своєї, нехай одлїчить собі сім день, і потім чистою стане.

 29. І візьме собі на восьмий деньпару горлиць або пару голубенят і принесе їх сьвященникові до входу в громадський намет.

 30. І принесе в жертву сьвященникодно на жертву за гріх, а друге на всепаленнє. І так спокутує сьвященник за неї перед Господом задля нечистого течива її.

 31. Сим робом будете ви держатисинів Ізраилевих оддалеки від їх нечистоти, щоб не вмирати їм у нечистоті своїй, опоганюючи виталшце моє, що посеред них.

 32. Се закон про течивого, і про того, в кого сїмя стікає, що робить його нечистим,

 33. 1 про ту, що нездужає від чшцен

8