Сторінка:Сьвяте письмо Старого і Нового Завіту.pdf/237

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка ще не вичитана

225

Книга Ісуса Навина 18. 19.


КНИГА ІСУСА НАВИНА 18. 19.

шли навкруги по землї, щоб росписати її, як би належало поділити її на уділи, і прийдуть опісля до мене.

 5. Нехай розділять її на сїм частей.Юда жити ме в свойму займищі на полудні, а дом Йосифів держати ме займище на півночі.

 6. Ви ж роспишете землю на сімпаїв, та й принесете роспис до мене сюди, щоб я кинув жереби про вас тут перед Господом, Богом нашим.

 7. А левитам нема паю між вами:нї! сьвященьство бо Господнє їх наслїддє. Гад же да Рубен та півколїна Манассієвого одержали вже наділ свій по тім боцї Йордані на востоцї, що вказав їм Господень раб Мойсей.

 8. І встали ті мужі, щоб ійти, а Йозуа дав їм науку, як списувати землю, промовивши їм: Ійдїть же, пройдіть по землі навкруги, спишіть її та й вертайтесь до мене, а тоді я кину перед Господом про вас жереб тут у Силомі.

 9. І пійшли вони та й перейшли повемлї, та й росписали її місто за містом на сім частин у книзі, та й прийшли знов до Йозуї в табор у Силомі.

 10. І кинув Йозуа про них жереб уСиломі перед Господом, і надїлив там вемлю синам Ізрайлевим поглядом на їх дїленицї.

 11. Первий жереб вийшов родинампоколїння Беняминового; уділ, що випав їм по жеребу, містився між дітьми Юди та Йосифіями.

 12. Гряниця їх на північньому боцїпочинається від Йордані і проходить попри Брихон від півночі та тягнеться 'д горі на захід, і кінчиться степом Бет-Авенським,

 13. Звідти йде гряниця на Луз, відполудня Лува або Бетеля, і спадає гряниця до Атарот-Аддару, до гори, що на полуднє від низового Бет-Орона;

 14. Тодї повертає гряниця і спадаєв сторону моря на полуднє гори перед Бет-Ороном, і кінчиться коло Киріят-Баала або Киріят-Ярима, міста синів Юдиних. Се західній бік.

 15. Полуденний же бік виходить відкінця Киріят-Яриму, тягнеться гряниця до моря, і доходить до жерела води Нефтоахської.

 16. Дальше тягнеться гряниця докінця гори, що на востоцї від БенЕннома долини, на півночі від РеФаїмського поділля, спускається в Енном-долину від нагірньої стїни на полуднє від Евузійської і далїй Рогелкриницї;

 17. Тут повертає вона на північ ітягнеться на Ен-Семес і далїй до Гелилота, що стоїть проти проходу Адумимського, і спадає до Боганового каменя, Рубененкового.

 18. Звідсіля до хребта нагірньої стїни, що лежить на північ від Араби, потім тягнеться вона в Арабу.

 19. Тоді тягнеться гряниця на нагірню стіну Бет-Хоглїиську на північ, а кінець їй над північнім ватоном Солоного моря на полуденньому концї Йордань-ріки. Се полудення гряниця.

 20. На сходї служить границею Йордань. Се гряницї навкруги наслїдньої держави (деяких) родин Беняминових.

 21. Міста ж (деяких) родин у поколінні синів Беняминових от які: Ерихон та Вет-Гогла, Емек-Кавиз,

 22. Бет-Араба, Земараім. Бетель,

 23. Авим, Фара, та Офра,

 24. КеФар-Аммонай, Афні, Гева —дванайцять міст з їх селами,

 25. Габаон, Рама, Берот,

 26. Мицфє, КеФира, Моза,

 27. Реким, ІрФеіл, і Тарала,

 28. Цела, Елєф та Евусі, се Ерусалим; Гибеат та Кират — чотирнайцять городів з їх селами. Се наслїдня держава в (деяких) родин Беняминових.

Голова 19.

ЧІ/1 ереб другий вийшов Симеонові, /Х\ про (деякі) родини в поколінні синів Симеонових; а часть їх містилася серед наслїдньої держави Юдиних синів.

 2. В удїлї їх були: Вирсавія, Саба іМолада,

 3. Газар-Шуал, Вала й Леєм,

 4. Елтолад, Бетул і Хорма,

 5. Зиклаг, Бет-Маркабот і ГазарСуса,

 6. Бет-Лебаот і Сарухен — тринайцять міст з їх селами,

 7. Анн, Риммон, Етер та Ашан —чотири міста з їх селами,

15