Сторінка:Сьвяте письмо Старого і Нового Завіту.pdf/754

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка ще не вичитана

742

Книга пророка Езекиїла 25. 26.


КНИГА ЕЗЕКИЇЛА 25. 26.


 11. А над Моабом розведу суд, і зрозуміють, що я — Господь.

 12. Так говорить Господь Бог: Зате, що Едом жорстоко мстив ся на Юдиному домові і тим тяжко прогрішився*,

 13. За те, так говорить Господь Бог:Простягну руку мою на Едом та й повигублюю в йому й людину й скотину, й вроблю з йото пустку. Від Теману до Дедану поляжуть вони од меча.

 14. І довершу над Едомом помстумою рукою люду мого Івраїля, і чинити муть із Ідумеею після гнїву мого й моєї досади, й узнають, що се помста від мене, говорить Господь Бог.

 15. Так говорить Господь Бог: Зате що Филистії дихали помстою та 80 вневагою в душі мстилися, задумуючи пагубу — по давному ворогуванню,

 16. За те так говорить Господь Бог:простягну руку на Филистіїв і викореню Критян, і вигублю нащадок їх на морському березї;

 17. 1 довершу над ними велику помсту досадними карами, й спізнають, що я — Господь, як наведу на них помсту мою.

Голова 26.

У в одинайцятому ж роцї, на первий день первого місяця надійшло до мене слово Господнє:

 2. Сину чоловічий! за те, що Тиргукав про Ерусалим: Ага! поламано брами народів! До мене тепер вони обертаються; я насичуся, бо він став пусткою, —

 3. За те, так говорить Господь Бог:Встаю я на тебе, Тире, й наведу многі народи на тебе, наче б море підняло филї свої.

 4. Збурять вони Тирові мури й повалять башти його; й вимету порох із його, й зроблю його голою скелею.

 5. Стане він хиба місцем, де рибалки свої неводи будуть серед моря розстилати; се бо я сказав так, говорить Господь Бог, і станеться він лупом народів. ♦ Ерем. 48, 2. 7.

 6. Дочки ж його, що в тій землї, повбиває меч, і зрозуміють, що я — Господь.

 7. Так бо говорить Господь Бог: Ось,я нашлю од півночі Навуходонозора, царя Вавилонського, царя над царями, проти Тиру 8 кіньми й колесницями й їздецями та з цілим роєм народів.

 8. Він вирубає мечем дочерні містатвої, побудує проти тебе облягові башти, насипле вал кругом тебе й поставить щити проти тебе;

 9. А до мурів твоїх прикотить тарани й порозвалює сокирами башти твої.

 10. Від роїв коней його покриютьтебе порохи, від стуку Ї8ДЄЦЇВ і коліс і колесниць тремтїти муть мури твої, як він входити ме в ворота твої, так як уходиться в опанований город.

 11. Кінськими копитами повитоптує улицї твої, повбиває мечем людей твоїх, і повалить на землю памятники сили твоєї.

 12. І порозхапують скарби твої, пожакують склади^ товарів твоїх, порозвалюють мури твої, порозбивають пишні будинки твої, й повкидають у море каміннє з них і сволоки, ба й румовища твої.

 13. 1 вроблю конець гомонові пісеньтвоїх, і голосу цитер твоїх не буде вже чути.

 14. І вроблю тебе голою скелею, будеш порожним місцем про рибалок до ровстилання неводів їх: не будеш уже наново відбудований, я бо" Господь, сказав так, говорить Господь Бог.

 15. Так говорить Господь Бог Тирові: Хиба ж од гуку розпаду твого, від стогнання ранених, коли посерел тебе лютувати ме побій, не потрясуться (сусідні) острови?

 16. І ПОСХОДЯТЬ усї КНЯ8Ї морські8 престолів своїх, і поскидають 18 себе царські плащі свої, й поздіймають мережану одїж свою, та й повдягаються в дрожаннє; посідають на долівці, й що хвилі будуть здрогатнсь та торопіти зза тебе.

 17. І голосити муть про тебе, й промовляти про тебе: Як се ти повалився, ти, що винирнув ів моря, ти, слав