Сторінка:Сьвяте письмо Старого і Нового Завіту.pdf/774

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка ще не вичитана

762

Книга пророка Езекиїла 43. 44.


КНИГА ЕЗЕКИЇЛА 43. 44.


 22. А на другий день принеси в жертву ва гріх І8 козиної отари козла бев скази, й нехай очистять жертівника так само, як очищали телцем.

 23. Як же скінчиться очшценнє, принеси в жертву з товарячої череди назимка без скази, а з отари овечої баранця без скази,

 24. І принеси їх перед лице Господнє; й кинуть сьвященники на них соли, та й пожертвують їх на всепаленне Господеві.

 25. Сім день буде приноситись ужертву за гріх по козлу на день; так само нехай приносять по телцю з товарячої череди й по барану з овечої отари без скази.

 26. Сїм день мають очищати жертівника й осьвячувати його й складати (присьвячене, неначе) йому в руки.

 27. Як же скінчаться сї дні, будутьна осьмий день і дальше сьвященники приносити на жертівнику ваші всепалення й подячні жертви, й я буду милосердним до вас, говорить Господь Бог.

Голова 44.

І привів мене назад ід брамі 8надвірній в сьвятиню, що повернена на схід сонця, й була вона зачинена.

 2. 1 промовив до мене Господь: Брама ся буде зачинена, й не відчиниться, й ніяка людина не ввійде нею, бо Господь Бог Ізраїля увійшов нею, й буде вона зачинена.

 3. Що ж до князя, то він, яко князь,сяде в їй, щоб їсти хлїб перед Господом ; входити ме дорогою воріт переддвірних, та й виходити ме тією ж дорогою.

 4. Тоді привів мене дорогою брамипівнічньої навпроти храму, аж се — слава Господня сповнила дом Господень, і впав я на лице моє.

 5. І промовив до мене Господь: Сину чоловічий! приймай до серця все, й дивись очима твоїми, та й слухай ушима твоїми все, що я говорю тобі про всї встанови дому Господнього й про всї закони що до його й приймай до серця твого все про входи в храм і про всї виходи з сьвятинї.

 6. І скажи непокірливому дому Ізрайлевому: Так говорить Господь Бог: Доволї з вас, доме Ізрайлїв, творити всякі гидоти ваші,

 7. Уводити чужинців необрізанихсерцем і необрізаних тілом, щоб вони були в моїй сьвятинї та поганили храм мій; (годї вам) підносити хлїб мій, товщ і кров, та ломити завіт мій всякими гидотами вашими.

 8. Ви не держали сторожі коло сьвятинь моїх, а становили намість себе їх на варту в сьвятинї моїй.

 9. Так говорить Господь Бог: Ніякий чужениця, необрізаний серцем і необрізаний тілом, не повинен ввіходити в сьвятиню мою, ба й той при* ходень, що пробував серед синів Ізрайлевих.

 10. Так само й левіти, що покинулимене в тих часах, коли Івраїль від мене одступив, а покинувши мене, блукали слідом ва ідолами своїми, — й вони приймуть кару ва провину свою.

 11. Служити муть у сьвятинї моїйхиба вартовиками коло брами храмової й прислужниками коло храму; вони будуть заколювати людям усе* палення й инші жертви та стояти пе» ред ними до вслуговування їм:

 12. За те, що служили їм перед ідолами їх і були домові Іврайлевоху спокусою (спотичкою) до переступт, зняв я на них руку мою, говорить Господь Бог, і приймуть кару за провини свої:

 13. Не будуть вони приступати домене, щоб служити передо мною, 3 не будуть приступати до всіх сьвятинь моїх, до місця пресьвятого, а поносити муть безчесть СВОЮ 8а гидоти, що творили.

 14. Привначу їх на сторожів прихраму, до всякої послуги й до всього, що звелять їм робити.

 15. А сьвященники з покоління Левіїного, синове Садокові, що під час одступу від мене синів Ізрайлевих повсячасно стояли на сторожі в сьвятинї моїй, ті приступати муть до мене, щоб служити менї, й будуть стояти перед лицем моїм, щоб приносити менї жир і кров, говорить Господь Бог.

 16. Вони будуть ввіходити в сьвяти