Сторінка:Armia Ukraińska - Rozkaz Głównego Zarządu Wojskowego Ukraińskiej Republiki Ludowej (Główny Zarząd Zaopatrzenia) - 701-007-001-557.pdf/2

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


сних данних про кількість людей, коней, цін на фураж, продовольчи продукти, матеріяли, робочі руки і на підставі штатів, положень та інше.

Примітка: I. Перечні належить складать на потреби всіх без винятку частин, входячих в склад дівізіі, а також установ прилучених до неі.-
Примітка II. Для окремих бригад, не входячих в склад дівізій обов'язки Начальника Постачання дівізіі покладаються на Начальників Постачання цих бригад.-

б) обрахунки повинні бути зроблені по кожному роду задоволення окремо напр.: на харчове задоволення, на річеве задоволення, на грошове задоволення (окремо старин і козаків), техничні видатки, медично-санітарні, купівля коней, купівля і ремонт обозу та інше.- відповідно §§ і ст.ст. сміт військового фонду.

в) Перечні в дівізіі розглядаються представником польового контролю, котрий робить про це на перечнях відповідну надпись.

г) Перечні надсилаються по можливости нарожним, заадресовані: До Начальника Головноі Управи Постачання (по Бюджетно-Рахівничій Управі) в двух примірниках - при відповідній пояснючій записці по кожному роду видатків, в котрій належить визначити: кількість людей і коней ціни та інші підстави, по яким вирахована по перечням та чи друга сума.

д) Коли після відсилки перечнів виявиться, що зазначені в них кредити потрібно збільшити з приводу обставин, невідомих при складанні перечнів утворення нових установ і закладів, збільшення людей і коней та інше, то складаеться додатковий перечень порядком і по формі загального перечня і надсилаеться до начальника Головноі Управи Постачання в додаток до загального перечня. Додаткові перечні складаються не більш одного разу на місяць.

е) Коли після відсилки перечнів виявиться, що зазначені в них кредити можливо зменьшити з приводу скорочення кількости людей, коней та інше(пересування якоі небудь частини чи установи до иншоі дівізіі), то про це докладно доноситься не меньш одного разу на місяць.

§ 6.

Перший перечень потрібно скласти загальний періодом на квітень і травень-серпень, і до ціеі праці необхідно приступити негайно, попередньо зібравши всі необхідні відомости і матеріяли. Всі установи Військового Міністерства і діевоі арміі мають допомагати всіма способами Начальнику Головноі Управи Постачання в цій справі і давати всі необхідні данні і вироблені пляни, як організаційно-муштрового, так господарчого характеру. Перечні на вересень-грудень повинні бути надіслані до Начальника Головноі Управи Постачання.-