Сторінка:Bukovsky Soviet Archives 0561 ideology pb84-1.out.pdf/4

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


роки керували певними ділянками роботи. Сумніваюся, що це були люди негідні. Для Хрущова головне завдання полягало в тому, щоб вирішити кадрові питання, а не виявити помилки, припущені окремими людьми.

 Тихонов. Може, до цього питання повернутися в кінці року — на початку майбутнього року?

 Чебриков. Я хотів би повідомити, що західні радіостанції передають вже тривалий час повідомлення про відновлення Молотова в партії. Причому вони посилаються на те, що досі трудящі нашої країни і партія про це нічого не знають. Може, нам варто розмістити повідомлення в Інформаційному бюлетені ЦК КПРС про відновлення Молотова в партії?

 Щодо питання про відновлення в партії Маленкова і Кагановича, то я б попросив дати нам деякий час, щоб підготувати довідку про ті резолюції, які писали ці діячі на списках репресованих. Адже в разі відновлення їх в партії можна очікувати чималий потік листів від реабілітованих в 50-их роках, які, звичайно, будуть проти відновлення їх в партії, особливо Кагановича. Треба бути до цього готовими. Я думаю, що така довідка повинна бути в полі зору Політбюро ЦК при прийнятті остаточного рішення.

 Тихонов. Так, якби не Хрущов, вони не були б виключені з партії. Він нас, нашу політику забруднив і знеславив в очах всього світу.

 Чебриков. Крім того, за Хрущова ряд осіб був взагалі незаконно реабілітований. Річ в тім, що вони були покарані цілком правильно. Візьміть, наприклад, Солженіцина.

 Горбачов. Я думаю, що можна було б обійтися без публікації в Інформаційному бюлетені ЦК КПРС повідомлення про відновлення Молотова в партії. Відділ організаційно-партійної роботи міг би в оперативному порядку повідомити про це в крайкоми і обкоми партії.

 Що стосується Маленкова і Кагановича, то я теж виступив би за їх відновлення в партії. Причому час відновлення не потрібно, мабуть, пов'язувати з майбутнім з'їздом партії.

 Романов. Так, люди ці вже літні, можуть і померти.