Указ ПВР УРСР від 14.11.1944 «Про присвоєння Рутченківському машинобудівельному заводу комбінату «Сталінвугілля» імені тов. Хрущова М. С.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про присвоєння Рутченківському машинобудівельному заводу комбінату «Сталінвугілля» імені тов. Хрущова М. С.

Задовольнити клопотання робітників Рутченківського машинобудівельного заводу комбінату «Сталінвугілля» і виконкомів Кіровської районної Ради і Сталінської міської Ради депутатів трудящих, Сталінської області, — присвоїти Рутченківському машинобудівельному заводу комбінату «Сталінвугілля» ім'я товариша Хрущова Микити Сергійовича.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
14 листопада 1944 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).