Указ ПВР УРСР від 16.3.1945 «Про зміни адмін.-тер. поділу Апостолівського, Криворізького, Софіївського, Сталінського та Чкаловського районів…»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про зміни адміністративно-територіального поділу Апостолівського, Криворізького, Софіївського, Сталінського та Чкаловського районів, Дніпропетровської області

1. Затвердити Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Сталінський та Чкаловський райони, Дніпропетровської області, в такому новому складі:

а) Апостолівський район в складі його існуючих сільських Рад: Базавлуцької, Володимирівської, Грушівської, Єлисаветпільської, Кам'янської, Катеринівської, Костромської, Кутянської, Мар'янської, Михайлівської, Ново-Семенівської, Першотравенської, Солдатської, Софіївської, Усть-Кам'янської, та Апостолівської селищної Ради.

б) Криворізький район в складі його існуючих сільських Рад: Божедарівської, Веселівської, Глієватської, Зеленобалківської, Зеленопільської, Кіровської, Лозоватської, Недайводської, Ново-Криворізької, Ново-Лозоватської, Ново-Покровської, Ново-Української, Олександродарської, Петриківської, Софієво-Гейківської, Терноватської, Христофорівської; сільських Рад: Златоустівської, Ленінської, Новозорянської, Ново-Житомирської, Сталінського району, та Широківської сільської Ради, Софіївського району.

Населений пункт Ворошиловку, Сталінського району, включити до складу Златоустівської сільради, Криворізького району.

в) Софіївський район в складі його існуючих сільських Рад: Авдотіївської, Андріївської, Василівської, Волинської, Довгівської, Зав'ялівської, Князь-Іванівської, Криничанської, Любимівської, Мар'янівської, Менжинської, Ново-Хортицької, Ново-Юлівської, Ордовасилівської, Першотравеньскої, Петрово-Долинської, Сергіївської, Софіївської Першої, Софіївської Другої; сільських Рад: Ізлучистої в складі населених пунктів — Ізлучиста і Терноватка, Кам'янської, Ново-Вітебської в складі населеного пункту Ново-Вітебськ, Новоковнівської в складі населених пунктів Нові Ковна і Жовтий, Сталінського району.

Населений пункт Отрубок, Базавлучанської сільради, включити до складу Новоковнівської сільради; населений пункт Ройтфельд, який надалі іменувати Степовий, Кам'янської сільради, Апостолівського району, включити до складу Ново-Юлівської сільради, Софіївського району.

г) Сталінський район в складі його існуючих сільських Рад: Дзержинської, Красинської, Лошкарівської, Мар'ївської, Озетівської, яку надалі іменувати Червоноармійська, Олександропільської, Осипенківської, Сталінської, Хрущовської; сільських Рад: Іванівської, Олексіївської, Петропавлівської, Апостолівського району; сільських Рад: Базавлучанської, Мар'ївської, яку надалі іменувати Ново-Мар'ївська, Ново-Миколаївської, Олександро-Білівської, Софіївського району, та сільських Рад — Криничуватської і Миропільської, Чкаловського району.

До складу Мар'ївської сільради включити населений пункт Ульянівку, Ізлучистої сільради, і населений пункт дільниці «Д», який надалі іменувати Піддубне, Ворошиловської сільради. До складу Базавлучанської сільради включити населені пункти Костянтинівку і Ново-Подільськ, Ново-Вітебської сільради, та населений пункт Ново-Василівку, Новоковнівської сільради.

Районний центр Сталінського району перенести з селища Сталінське в село Лошкарівку, і район надалі іменувати — Лошкарівський.

д) Чкаловський район в складі його існуючих сільських Рад: Борисівської, Дмитрівської, Капулівської, Катерино-Михайлівської, Катеринівської, Луківської, Ново-Іванівської, Олексіївської, Перевізько-Хутірської, Покровської, Чкаловської, Шолоховської та Орджонікідзевської селищної Ради: сільських Рад — Войковдорфської, яку надалі іменувати Войковська, а населений пункт — Войкове, Кіровської, Ново-Софіївської, Орджонікідзевської і Фрайдорфської, яку надалі іменувати Гвардійська, а населений пункт — Гвардійське, Сталінського району.

4. Ворошиловську сільраду, Сталінського району — ліквідувати.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
16 березня 1945 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).