Указ Президії ВР УРСР від 21.7.1947 «Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР … Брагінському Л. М.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1948/1-2
Верховна Рада Української РСР
Київ: 1947
Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР головному диригентові симфонічного оркестру Львівського державного театру опери та балету Брагінському Л. М.
Відомості Верховної Ради УРСР, 1948, № 1–2, с. 9
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча мистецтв Української РСР головному диригентові симфонічного оркестру Львівського державного театру опери та балету Брагінському Л. М.

За видатні заслуги в області розвитку радянського театрального мистецтва присвоїти почесне звання Заслуженого діяча мистецтв Української РСР головному диригентові симфонічного оркестру Львівського державного театру опери та балету — Брагінському Льву Мойсейовичу.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
21 липня 1947 року.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).