Указ Президії ВР УРСР від 21.7.1947 «Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча науки і техніки УРСР професорові … Ярину В. М.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1948/1-2
Верховна Рада Української РСР
Київ: 1947
Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча науки і техніки Української РСР професорові професорові Київського інженерно-будівельного інституту Ярину В. М.
Відомості Верховної Ради УРСР, 1948, № 1–2, с. 8
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча науки і техніки Української РСР професорові Київського інженерно-будівельного інституту Ярину В. М.

За видатні заслуги в області розвитку залізо-бетонного будівництва присвоїти почесне звання Заслуженого діяча науки і техніки Української РСР професорові Київського інженерно-будівельного інституту Ярину Вячеславу Миколайовичу.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
21 липня 1947 року.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).