Указ Президії ВР УРСР від 25.3.1946 «Про присвоєння почесного звання Народного артиста Української РСР артисту … Халатову В. М.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1947/5-6 (1946
Президія Верховної Ради Української РСР
Про присвоєння почесного звання Народного артиста Української РСР артисту Київського державного російського драматичного театру імені Лесі Українки Халатову В. М.
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Відомості Верховної Ради УРСР, 1947, № 5–6, с. 51–52
Видання: Київ: 1946.
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про присвоєння почесного звання Народного артиста Української РСР артисту Київського державного російського драматичного театру імені Лесі Українки Халатову В. М.
За видатні заслуги в області розвитку радянського театрального мистецтва присвоїти почесне звання Народного артиста Української РСР артисту Київського державного російського драматичного театру імені Лесі Українки:

Халатову Віктору Михайловичу — Заслуженому артисту Української РСР.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
25 березня 1946 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).