Указ Президії ВР УРСР від 7.2.1946 «Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР композитору, … Людкевичу С. П.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1947/5-6 (1946
Президія Верховної Ради Української РСР
Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР композитору, професору Львівської державної консерваторії Людкевичу С. П.
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Відомості Верховної Ради УРСР, 1947, № 5—6, с. 6—7
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР композитору, професору Львівської Державної консерваторії Людкевичу С. П.

За видатні заслуги в області розвитку радянського музичного мистецтва присвоїти почесне звання Заслуженого діяча мистецтв УРСР композитору, професору Львівської державної консерваторії Людкевичу Станіславу Пилиповичу.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
7 лютого 1946 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).