Указ Президії Верховної Ради УРСР від 26.11.1946 «Про виборчі округи по виборах до Верховної Ради Української РСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1947/11 (1946
Президія Верховної Ради Української РСР
Про виборчі округи по виборах до Верховної Ради Української РСР
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Відомості Верховної Ради УРСР, 1947, № 11, с. 22–48
Видання: Київ: 1946.
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про виборчі округи по виборах до Верховної Ради Української РСР

На підставі ст. 21 Конституції Української РСР і ст.ст. 25 і 26 «Положення про вибори до Верховної Ради Української РСР» утворити такі виборчі округи по виборах до Верховної Ради Української РСР:

м. КИЇВ
1. Ленінська виборча округа (центр — Ленінська райрада) Ленінський район.

2. Сталінська виборча округа (центр — Сталінська райрада) Сталінський район.

3. Молотовська виборча округа (центр — Молотовська райрада) Молотовський район.

4. Кагановичська виборча округа (центр — Кагановичська райрада) Кагановичський район.

5. Жовтнева виборча округа (центр — Жовтнева райрада) Жовтневий район.

6. Залізнична виборча округа (центр — Залізнична райрада) Залізничний район.

7. Печерська виборча округа (центр — Печерська райрада) Печерський район.

8. Дарницька виборча округа (центр — Дарницька райрада) Райони: Дарницький і від Подольського — територія в межах: від Поштової площі по вулиці Володимирівський спуск з №№ 24 — 46 через Контрактову площу, по парній стороні Межигірської вулиці від № 2 до № 34/22 на перетині з вулицею Щокавицькою, по парній стороні Щокавицької вулиці від № 22 до № 52, ріг вулиці Набережно-Хрещатицької, включаючи Рибальський острів, і від Щокавицької вулиці № 52, включаючи вулицю Набережно-Хрещатицьку і Труханів острів, до Поштової площі.

9. Подільська виборча округа (центр — Подільська райрада). Подільський район, за винятком території в межах — від Поштової площі по вулиці: Володимирівський спуск з №№ 24 — 46 через Контрактову площу, по парній стороні Межигірської вулиці від № 2 до № 34/22 на перетині з вулицею Щокавицькою, по парній стороні Щокавицької вулиці від № 22 до № 52, ріг вулиці Набережно-Хрещатицької, включаючи Рибальський острів, і від Щокавицької вулиці № 52, включаючи вулицю Набережно-Хрещатицьку і Труханів острів, до Поштової площі.

10. Чорнобильська виборча округа (центр — м. Чорнобиль) Райони: Чорнобильський, Ново-Шепелицький і Кагановичський.

11. Димерська виборча округа (центр — с. Димер). Райони: Димерський, Іванківський і Розважівський.

12. Бородянська виборча округа (центр — с. Бородянка). Райони: Бородянський і Макарівський.

13. Броварська виборча округа (центр — с-ще Бровари). Райони: Броварський і Вищедубечанський.

14. Київська сільська виборча округа (центр — м. Київ). Києво-Святошинський район.

15. Фастівська виборча округа (центр — м. Фастів). Райони: Фастівський і Бишівський.

16. Васильківська виборча округа (центр — м. Васильків). Райони: Васильківський і Гребінківський.

17. Обухівська виборча округа (центр — с. Обухів). Райони: Обухівський і Узинський.

18. Бориспільська виборча округа (центр — с-ще Бориспіль). Райони: Бориспільський і Баришівський.

19. Переяслав-Хмельницька виборча округа (центр — м. Переяслав-Хмельницький). Райони: Переяслав-Хмельницький і Березанський.

20. Ржищівська виборча округа (центр — с-ще Ржищів). Райони: Ржищівський і Кагарлицький.

21. Канівська виборча округа (центр — м. Канів). Райони: Канівський і Миронівський.

22. Богуславська виборча округа (центр — м. Богуслав). Райони: Богуславський і Рокитнянський.

23. Білоцерківська виборча округа (центр — м. Біла Церква). м. Біла Церква і Білоцерківський район.

24. Сквирська виборча округа (центр — м. Сквира). Райони: Сквирський, Велико-Половецький і Володарський.

25. Тетіївська виборча округа (центр — с. Снігурівка). Райони: Тетіївський і Жашківський.

26. Таращанська виборча округа (центр — с-ще Тараща). Райони: Таращанський і Ставищенський.

27. Буцька виборча округа (центр — с. Буки). Райони: Буцький і Маньківський.

28. Корсунь-Шевченківська виборча округа (центр — м. Корсунь-Шевченківський). Райони: Корсунь-Шевченківський і Вільшанський.

29. Звенигородська виборча округа (центр — м. Звенигородка). Райони: Звенигородський і Лисянський.

30. Черкаська виборча округа (центр — м. Черкаси). м. Черкаси і Черкаський район.

31. Смілянська виборча округа (центр — м. Сміла). м. Сміла і райони: Смілянський і Ротмістрівський.

32. Шполянська виборча округа (центр — м. Шпола). Райони: Шполянський і Городищенський.

33. Тальнівська виборча округа (центр — м. Тальне). Райони: Тальнівський, Катеринопільський і Мокро-Калигірський.

34. Уманська виборча округа (центр — м. Умань). м. Умань і райони: Уманський і Бабанський.

35. Христинівська виборча округа (центр — с-ще Христинівка). Райони: Христинівський і Ладижинський.

36. Козятинська виборча округа (центр — м. Козятин). Райони: Козятинський і Комсомольський.

37. Калинівська виборча округа (центр — с-ще Калинівка). Райони: Калинівський і Самгородоцький.

38. Хмільницька виборча округа (центр — с-ще Хмільник). Райони: Хмільницький і Уланівський.

39. Вінницька міська виборча округа (центр — м. Вінниця). м. Вінниця.

40. Вінницька сільська виборча округа (центр — м. Вінниця). Райони: Вінницький і Літинський.

41. Липовецька виборча округа (центр — с-ще Липовець). Райони: Липовецький, Турбівський і Іллінецький.

42. Погребищенська виборча округа (центр — с-ще Погребище). Райони: Погребищенський і Плисківський.

43. Монастирищенська виборча округа (центр — с. Монастирище). Райони: Монастирищенський і Оратівський.

44. Гайсинська виборча округа (центр — м. Гайсин). Райони: Гайсинський і від Тростянецького — сільські Ради: Великостратіївська, Гордіївська, Демидівська, Ладижинська, Лукашівська, Оляницька, Скибинецька, Тростянчицька і Четвертинівська.

45. Тульчинська виборча округа (центр — м. Тульчин). Райони: Тульчинський і від Тростянецького — сільські Ради: Демківська, Ілляшівська, Капустянська, Китайгородська, Козинецька, Красногірська, Летківська, Олександрівська, Савинецька, Северинівська і Тростянецька.

46. Брацлавська виборча округа (центр — с-ще Брацлав). Райони: Брацлавський, Ситковецький і Дашівський.

47. Немирівська виборча округа (центр — с-ще Немирів). Райони: Немирівський, Вороновицький і від Тиврівського — сільські Ради: Бушинська, Василівська, Жахнівська, Дзвониська, Івонівська, Канавська, Кліщівська, Колюхівська, Михайлівська, Онитковецька, Пирогівська, Пилявська, Рахно-Полівська, Тиврівська і Уяринецька.

48. Жмеринська виборча округа (центр — м. Жмеринка). Райони: Жмеринський і від Тиврівського — Гніванська селищна Рада і сільські Ради: Борсківська, Витавська, Ворошиловська, Грижинецька, Гришовецька, Іванковецька, Качанівська, Краснянківська, Краснянська, Маянівська, Новоміська, Сутисківська, Строїнецька, Тарабанівська, Черемошненська і Шершнівська.

49. Барська виборча округа (центр — м. Бар). Райони: Барський і Станіславчицький.

50. Копайгородська виборча округа (центр — с. Копайгород). Райони: Копайгородський і Муровано-Куриловецький.

51. Шаргородська виборча округа (центр — с-ще Шаргород). Райони: Шаргородський, Джуринський і від Чернівецького — сільські Ради: Березівська, Білянівська, Володіївецька, Гоцулівська, Косівська, Лужоцька, Лозівська, Мазурівська, Пелинівська, Гонтівська, Саїнська, Сокільська, Хрінівська, Чернівецька і Шендерівська.

52. Могилів-Подільська виборча округа (центр — м. Могилів-Подільський). м. Могилів-Подільський, всі сільські Ради, підпорядковані Могилів-Подільській міськраді, Яришівський район.

53. Ямпільська виборча округа (центр — с-ще Ямпіль). Райони: Ямпільський і від Чернівецького — сільські Ради: Бабчинецька Перша, Бабчинецька Друга, Безводнівська, Борівська Перша, Борівська Друга, Букатинська, Бушанська, Вило-Ярузька, Вітрівська, Гамулівська, Калинківська, Мервинецька, Моївська, Ново-Микольська, Пилипо-Борівська і Слободо-Бушанська.

54. Томашпільська виборча округа (центр — с-ще Томашпіль). Райони: Томашпільський і Шпиківський.

55. Крижопільська виборча округа (центр — с-ще Крижопіль). Райони: Крижопільський і Ободівський.

56. Чечельницька виборча округа (центр — с. Чечельник). Райони: Чечельницький і Піщанський.

57. Теплицька виборча округа (центр — с. Теплик). Райони: Теплицький і Джулинський.

58. Бершадська виборча округа (центр — с-ще Бершадь). Райони: Бершадський і Ольгопільський.

59. Ратнівська виборча округа (центр — с-ще Ратне). Райони: Ратнівський, Заболоттівський і Старовижівський.

60. Камінь-Каширська виборча округа (центр — м. Камінь-Каширський). Райони: Камінь-Каширський і Любешівський.

61. Маневицька виборча округа (центр — с-ще Маневичі). Райони: Маневицький, Голобський і Колківський).

62. Ковельська виборча округа (центр — м. Ковель). м. Ковель і райони: Ковельський і Луківський.

63. Любомльська виборча округа (центр — м. Любомль). Райони: Любомльський, Головнянський і Шацький.

64. Турійська виборча округа (центр — с-ще Турійськ). Райони: Турійський, Устилузький і Оваднівський.

65. Володимир-Волинська виборча округа (центр — м. Володимир-Волинський). м. Володимир-Волинський і райони: Володимир-Волинський і Іваничівський.

66. Торчинська виборча округа (центр — с-ще Торчин). Райони: Торчинський, Затурівський і Рожищенський.

67. Луцька виборча округа (центр — м. Луцьк). м. Луцьк і райони: Луцький і Сенкєвичівський.

68. Киверцівська виборча округа (центр — с-ще Киверці). Райони: Киверцівський, Олицький, Цуманський і Теремнівський.

69. Горохівська виборча округа (центр — м. Горохів). Райони: Горохівський, Берестечківський і Локачинський.

70. Білокуракинська виборча округа (центр — с. Білокуракине). Райони: Білокуракинський, Ново-Псковський, Білолуцький, Лозно-Олександрівський і Троїцький.

71. Сватівська виборча округа (центр — м. Сватове). Райони: Сватівський, Містківський, Нижньодуванський і Покровський.

72. Рубіжанська виборча округа (центр — м. Рубіжне). м. Рубіжне і райони: Кремінський і від Лисичанського м. Пролетарськ.

73. Лисичанська виборча округа (центр — м. Лисичанськ). Лисичанський район, за винятком м. Пролетарськ.

74. Старобільська виборча округа (центр — м. Старобільськ) Райони: Старобільський, Новоастраханський і Ново-Айдарський.

75. Біловодська виборча округа (центр — с. Біловодськ). Райони: Біловодський, Міловський, Марківський і Євсузький.

76. Верхньо-Теплівська виборча округа (центр — с. Верхньо-Тепле). Райони: Верхньо-Теплівський, Станично-Луганський і Олександрівський.

77. Краснодонська виборча округа (центр — м. Краснодон). Райони: Краснодонський, Ново-Світлівський і Успенський.

78. Ворошиловградська-Артемівська виборча округа (центр — м. Ворошиловград). Райони м. Ворошиловграда: Артемівський і Климівський.

79. Ворошиловградська-Жовтнева виборча округа (центр — м. Ворошиловград). Райони м. Ворошиловграда: Жовтневий, Ватутінський і Кам'яно-Брідський.

80. Попаснянська виборча округа (центр — м. Попасна). Попаснянський район.

81. Кадіївська-Іллічівська виборча округа (центр — м. Кадіївка). Іллічівський район м. Кадіївки і підпорядковані Кадіївській міській Раді: м. Ірміне, Алмазнянська і Петро-Голенищівська селищні Ради і Миколаївська сільська Рада.

82. Кадіївська-Брянська виборча округа (центр — м. Кадіївка). Брянський і Голубівський райони міста Кадіївки, Слов’яносербський район і підпорядковані Кадіївській міській Раді Краснодільська, Криворізька і Петроградо-Донецька селищні Ради і Голубіївська сільська Рада.

83. Ворошиловська міська виборча округа (центр — м. Ворошиловськ). м.м. Ворошиловськ, Паризька Комуна і від Ворошиловського району Артемівська селищна Рада.

84. Ворошиловська сільська виборча округа (центр — м. Ворошиловськ). Ворошиловський район, за винятком Артемівської селищної Ради, і від Іванівського району селищні Ради: Краснокутська, Петрово-Красносільська, Штерівська, Штерівського заводу імені Петровського і сільські Ради: Мало-Миколаївська, Микитівська, Федорівська і Хващівська.

85. Краснолуцька виборча округа (центр — м. Красний Луч) м. Красний Луч і від Іванівського району селищні Ради: Іванівська, Ново-Павлівська, Софіївська, Хрустальненська, Шахти № 5-біс, Шахти № 7/8, Штергресівська і сільські Ради: Журавлівська і Іванівська.

86. Боково-Антрацитівська виборча округа (центр — м. Боково-Антрацит). Райони: Боково-Антрацитівський і від Ровеньківського — селищні Ради: Казабело-Алмазнянська, Кам’янецька, Пролетарська і сільські Ради: Благівська, Бобриківська, Вишньо-Греківська, Дяківська, Картушинська, Ново-Краснівська, Оріхівська, Рафайлівська і Ребриківська.

87. Ровеньківська виборча округа (центр — м. Ровеньки). Райони: Свердловський і від Ровеньківського — м. Ровеньки, селищні Ради: Дзержинська, Нагольно-Тарасівська, Ново-Дар’ївська і сільські Ради: ВеликоКам’янська, Верхньо-Тузлівська, Дар’ївська, Мечеткинська, Ново-Боровицька і Розо-Люксембургська.

88. Магдалинівська виборча округа (центр — с. Магдалинівка). Райони: Магдалинівський, Котовський і Царичанський.

89. Новомосковська виборча округа (центр — м. Новомосковськ). м. Новомосковськ і райони: Новомосковський і Перещепинський.

90. Павлоградська виборча округа (центр — м. Павлоград). м. Павлоград і райони: Павлоградський і Юр’ївський.

91. Петропавлівська виборча округа (центр — с. Петропавлівка). Райони: Петропавлівський і Межівський.

92. Васильківська виборча округа (центр — с. Васильківка). Райони: Васильківський і Покровський. 93. Синельниківська виборча округа (центр — м. Синельникове). Райони: Синельниківський і від Дніпропетровського — селищні Ради: Карло-Марксівська, Одинківська, Червоноармійська і сільські Ради: Любимівська, Олександрівська і Чапельська.

94. Верхньодніпровська виборча округа (центр — с-ще Верхньодніпровськ). Райони: Верхньодніпровський, Лихівський і Щорсівський.

95. Дніпродзержинська-Сталінська виборча округа (центр — м. Дніпродзержинськ). Райони м. Дніпродзержинська: Сталінський і Дніпровський.

96. Дніпродзержинська сільська виборча округа (центр — м. Дніпродзержинськ). Баглійський район м. Дніпродзержинська і Криничанський район.

97. Дніпропетровська-Ленінська виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ). Ленінський район м. Дніпропетровська і від Дніпропетровського району Сухачівська і Таромська селищні Ради і Попово-Балківська сільська Рада.

98. Дніпропетровська-Кіровська виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ). Кіровський район м. Дніпропетровська і від Дніпропетровського району Лоцмано-Кам'янська селищна Рада і Волоська, Дніпровська, Ново-Олександрівська, Селецька, Старокодаківська і Сурсько-Покровська сільські Ради.

99. Дніпропетровська-Червоногвардійська виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ) Червоногвардійський район м. Дніпропетровська і від Дніпропетровського району Краснопільська селищна Рада, Ново-Миколаївська і Сурсько-Литовська сільські Ради.

100. Дніпропетровська-Жовтнева виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ). Жовтневий район м. Дніпропетровська, за винятком території в межах — парна сторона Московської вулиці і від річки Дніпро до проспекту Карла Маркса, парна сторона проспекту Карла Маркса від Московської до Дзержинської вулиці, Дзержинська вулиця від проспекту Карла Маркса до Нової вулиці. Нова вулиця від Дзержинської вулиці до річки Дніпро.

101. Амур-Нижньодніпровська міська виборча округа (центр — м. Дніпропетровськ). Райони м. Дніпропетровська: Амур-Нижньодніпровський, за винятком пригородів Амур-Піски і Амур-Чорнозем; від Жовтневого району територія в межах — парна сторона Московської вулиці від річки Дніпро до проспекту Карла Маркса, парна сторона проспекту Карла Маркса він Московської до Дзержинської вулиці, Дзержинська вулиця від проспекту Карла Маркса до Нової вулиці, Нова вулиця від Дзержинської вулиці до річки Дніпро.

102. Амур-Нижньодніпровська сільська виборча округа {центр — м. Дніпропетровськ). Від Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська пригороди Амур-Піски і Амур-Чорнозем, Петриківський район і від Дніпропетровського району селищні Ради: Кіровська, Підгородненська, Фрунзенська і сільські Ради: Ворошиловська і Самарійська.

103. П'ятихатська виборча округа (центр — м. П’ятихатки). Райони: П’ятихатський і від Криворізького — сільські Ради: Недайводська і Петриківська; від Жовтневого району м. Кривий Ріг; с. Веселі Терни, селище рудників — Перше Травня, Леніна, Червоногвардієць, Бурі Вуглі і селище радгоспів «Червоний Забійщик» і «Веселі Терни».

104. Криворізька-Центральноміська виборча округа (центр — м. Кривий Ріг). Райони м. Кривий Ріг: Центральноміський і від Жовтневого — селища рудників: Карла Лібкнехта, Більшовик, Комінтерн, Фрунзе, Кагановича і селище КРЕС; від Криворізького району сільські Ради: Глеюватська, Кіровська, Лозоватська, Ново-Іванівська, Ново- Лозоватська, Софієво-Гейківська, Тернуватська, Христофорівська і Чкаловська.

105. Криворізька-Дзержинська виборча округа (центр — м. Кривий Ріг). Дзержинський район м. Кривий Ріг і від Криворізького району сільські Ради: Веселівська, Зеленобалківська, Зеленопільська, Златоустівська, Ленінська, Ново-Житомирська, Новозорянська, Ново-Криворізька, Ново-Українська, Олександродарська, Шевченківська і Широківська.

106. Широківська виборча округа (центр — с-ще Широке). Райони: Широківський і Апостолівський.

107. Марганцівська виборча округа (центр — м. Марганець). м. Марганець з пригородами і райони: Софіївський і Сталінський.

108. Нікопольська виборча округа (центр — м. Нікополь). м. Нікополь і Нікопольський район.

109. Солонянська виборча округа (центр — с. Солоне). Райони: Солонянський, Ново-Покровський і Томаківський.


Дрогобицька область


110. Добромильська виборча округа (центр — м. Добромиль) Райони: Добромильський, Нижанковицький, Медиківський і Хирівський.

111. Мостиська виборча округа (центр — м. Мостиська). Райони: Мостиський, Судово-Вишнянський і Крукеницький.

112. Самбірська виборча округа (центр — м. Самбір). м. Самбір і райони: Самбірський і Старосамбірський. 113. Рудківська виборча округа (центр — м. Рудки). Райони: Рудківський і Комарнівський.

114. Миколаївська виборча округа (центр — м. Миколаїв). Райони: Миколаївський, Жидачівський і Меденицький.

115. Ходорівська виборча округа (центр — м. Ходорів). Райони: Ходорівський, Журавнівський і Новострілищанський.

116. Стрийська виборча округа (центр —м. Стрий), м. Стрий і Стрийський район.

117. Дрогобицька виборча округа (центр — м. Дрогобич). м. Дрогобич і Дрогобицький район.

118. Бориславська виборча округа (центр — м. Борислав). м. Борислав і Східницька селищна Рада, підпорядкована Бориславській міській Раді, і райони: Підбузький і Дублянський.

119. Нижньо-Устріцька виборча округа (центр — м. Нижньо-Устріки). Райони, Нижньо-Устріцький і Стрілківський.

120. Турківська виборча округа (центр — м. Турка). Райони: Турківський і Боринський.

121. Сколівська виборча округа (центр — м. Сколе). Райони: Сколівський і Славський.

122. Олевська виборча округа (центр — с-ще Олевськ). Райони: Олевський і Словечанський.

123. Овруцька виборча округа (центр — м. Овруч). Овруцький район.

124. Малинська виборча округа (центр — м. Малин). Райони: Малинський, Базарський і Народицький.

125. Коростенська виборча округа (центр — м. Коростень). м. Коростень і райони: Коростенський і Чоповицький.

126. Ємільчинська виборча округа (центр — с. Ємільчине). Райони: Ємільчинський і Лугинський.

127. Новоград-Волинська виборча округа (центр — м. Новоград-Волинський). м. Новоград-Волинський, всі сільські Ради, підпорядковані Новоград-Волинській міській Раді, Городницький район.

128. Володарсько-Волинська виборча округа (центр — с-ще Володарськ-Волинський). Райони: Володарсько-Волинський, Барашівський і Червоноармійський.

129. Черняхівська виборча округа (центр — с-ще Черняхів). Райони: Черняхівський і Потіївський.

130. Радомишльська виборча округа (центр — м. Радомишль). Райони: Радомишльський і Брусилівський.

131. Житомирська-Міська виборча округа (центр — м. Житомир). м. Житомир. 132. Житомирська-Сільська виборча округа (центр — м. Житомир). Райони: Житомирський і Довбиський.

133. Баранівська виборча округа (центр — с-ще Баранівка). Райони: Баранівський і Ярунський.

134. Чуднівська виборча округа (центр — с-ще Чуднів). Райони: Чуднівський і Дзержинський.

135. Янушпільська виборча округа (центр — с-ще Іванопіль) Райони: Янушпільський і Любарський.

136. Бердичівська виборча округа (центр — м. Бердичів). м. Бердичів і Бердичівський район.

137. Андрушівська виборча округа (центр — с-ще Андрушівка). Райони: Андрушівський і Троянівський.

138. Коростишівська виборча округа (центр — м Коростишів). Райони: Коростишівський, Корнинський і від Попільнянського — Попільнянська селищна Рада і сільські Ради: Великолісовецька, Великочернявська, Єрчицька, Жовтнівська, Кілівська, Котлярська, Кошляківська, Лозовиківська, Марково-Волицька, Романівська, Сокільчанська і Ставищенська.

139. Ружинська виборча округа (центр — с. Ружин). Райони: Ружинський, Вчорайшенський і від Попільнянського — сільські Ради: Андрушківська, Голуб’ятинська, Кам’янська, Красногірська, Новоселицька, Паволоцька, Паволоцько-Зарічанська, Наринська, Попільнянська, Почуйківська, Саверецька, Соколово-Брідська, Строківська і Харліївська.

Запорізька область

140. Червоноармійська виборча округа (центр — с-ще Червоноармійське). Райони: Червоноармійський і Ново-Миколаївський.

141. Запорізька-Ленінська виборча округа (центр — м. Запоріжжя). Ленінський район м. Запоріжжя і Верхньохортицький район.

142. Запорізька-Орджонікідзевська виборча округа (центр— м. Запоріжжя). Райони м. Запоріжжя: Орджонікідзевський і від Сталінського — селища: Зелений Яр, Чарівний Хутір, імені Тельмана, імені Горького, імені Дімітрова, імені Кагановича, імені Чкалова і площа Шевченка.

143. Запорізька-Сталінська виборча округа (центр — м. Запоріжжя). Сталінський район м. Запоріжжя, за винятком селищ: Зелений Яр, Чарівний Хутір, імені Тельмана, імені Горького, імені Дімітрова, імені Кагановича, імені Чкалова і площа Шевченка.

144. Оріхівська виборча округа (центр — м. Оріхів). Райони: Оріхівський і Комишевахський.

145. Пологівська виборча округа (центр — м. Пологи). Райони: Пологівський і Гуляй-Пільський. 146. Куйбишевська виборча округа (центр — с. Куйбишев). Райони: Куйбишевський, Андріївський і Розівський.

147. Осипенківська виборча округа (центр — м. Осипенко). м. Осипенко і райони: Осипенківський і Приморський.

148. Ново-Василівська виборча округа (центр — с. Ново-Василівка). Райони: Ново-Василівський, Приазовський і Чернігівський.

149. Великотокмацька виборча округа (центр — м. Великий Токмак). Райони: Великотокмацький і Михайлівський.

150. Василівська виборча округа (центр — с-ще Василівка) Райони: Василівський і Кам'янсько-Дніпровський.

151. Веселівська виборча округа (центр — с. Веселе). Райони: Веселівський, Великобілозерський і Якимівський.

152. Мелітопольська виборча округа (центр — м. Мелітополь). м. Мелітополь і Мелітопольський район.

153. Тарутинська виборча округа (центр — с. Тарутино). Райони: Тарутинський і Бородинський.

154. Саратська виборча округа (центр — с. Сарата). Райони: Саратський і Тузлівський.

155. Білгород-Дністровська виборча округа (центр — м. Білгород-Дністровський), м. Білгород-Дністровський і райони: Лиманський і Старокозацький.

156. Арцизька виборча округа (центр — с. Арциз). Райони: Арцизький і Новоіванівський.

157. Болградська виборча округа (центр — м. Болград). Райони: Болградський і Ренійський.

158. Ізмаїльська виборча округа (центр — м. Ізмаїл). м. Ізмаїл і Суворовський район.

159. Кілійська виборча округа (центр — м. Кілія). м. Кілія і райони: Кілійський і Татарбунарський.

160. Славутська виборча округа (центр — м. Славута). Райони. Славутський і Берездівський.

161. Шепетівська виборча округа (центр — м. Шепетівка). м. Шепетівка і райони: Шепетівський і Полонський.

162. Ізяславська виборча округа (центр — м. Ізяслав). Райони. Ізяславський і Плужнянський.

163. Антонинська виборча округа (центр — с. Антонини). Райони: Антонинський і Грицівський.

164. Теофіпольська виборча округа (центр — с. Теофіполь). Райони: Теофіпольський і Білогірський.

165. Красилівська виборча округа (центр — с. Красилів). Райони. Красилівський і Базалійський.

166. Старо-Костянтинівська виборча округа (центр — м. Старо-Костянтинів). Райони: Старо-Костянтинівський і Остропільський.

167. Летичівська виборча округа (центр — с-ще Летичів). Райони: Летичівський і Старосинявський.

168. Деражнянська виборча округа (центр — с-ще Деражня). Райони: Деражнянський, Волковинецький і Меджибізький.

169. Проскурівська виборча округа (центр — м. Проскурів). м. Проскурів і райони: Ружичнянський і Михайлівський.

170. Волочиська виборча округа (центр — с. Волочиськ). Райони: Волочиський і Чорноострівський.

171. Городоцька виборча округа (центр — с-ще Городок). Райони: Городоцький, Гвардійський і Ярмолинецький.

172. Чемеровецька виборча округа (центр — с. Чемерівці). Райони: Чемеровецький і Сатанівський.

173. Смотрицька виборча округа (центр — с. Смотрич). Райони: Смотрицький і Орининський.

174. Дунаєвецька виборча округа (центр — с-ще Дунаївці). Райони: Дунаєвецький і Солобковецький.

175. Новоушицька виборча округа (центр — с-ще Нова Ушиця) Райони: Новоушицький і Віньковецький.

176. Староушицька виборча округа (центр — с. Стара Ушиця). Райони: Староушицький і Миньковецький.

177. Кам'янець-Подільська виборча округа (центр — м. Кам'янець-Подільський). м. Кам'янець-Подільський і Кам'янець-Подільський район.

178. Златопільська виборча округа (центр — с-ще Златопіль) Райони: Златопільський, Ново-Миргородський і Маловисківський.

179. Кам'янська виборча округа (центр — с. Кам'янка). Райони: Кам'янський і Олександрійський.

180. Чигиринська виборча округа (центр — с-ще Чигирин). Райони: Чигиринський і Єлисаветградківський.

181. Ново-Георгіївська виборча округа (центр — м. Ново-Георгіївськ). Райони: Ново-Георгіївський і Онуфріївський.

182. Олександрійська виборча округа (центр — м. Олександрія). м. Олександрія і райони: Олександрійський, Червонокам'янський і Петрівський.

183. Знам'янська виборча округа (центр — м. Знам'янка). м. Знам'янка і райони: Знам'янський і Новопразький.

184. Кіровоградська міська виборча округа (центр — м. Кіровоград). м. Кіровоград.

185. Кіровоградська сільська виборча округа (центр — м. Кіровоград). Райони: Кіровоградський, Великовисківський, Аджамський, Компаніївський і Новгородківський.

186. Хмелівська виборча округа (центр — с. Хмельове). Райони: Хмелівський, Ново-Архангельський, Підвисоцький і Тишківський.

187. Ново-Українська виборча округа (центр — м. Ново-Українка). Райони: Ново-Український, Рівнянський, Піщано-Брідський і Добровеличківський.

188. Бобринецька виборча округа (центр — м. Бобринець). Райони: Бобринецький, Витязівський, Устинівський і Долинський.

189. Рава-Руська виборча округа (центр — м. Рава-Руська). Райони: Рава-Руський і Магерівський.

190. Радехівська виборча округа (центр — м. Радехів). Райони: Радехівський і Сокальський.

191. Жовківська виборча округа (центр — м. Жовква). Райони: Жовківський, Куликівський і Великомостівський.

192. Кам'янсько-Бузька виборча округа (центр — м. Кам'янка-Бузька). Райони: Кам'янсько-Бузький, Новомилятинський і Новояричівський.

193. Бродівська виборча округа (центр — м. Броди). Райони: Бродівський, Лопатинський і Підкамінський.

194. Олеська виборча округа (центр — с-ще Олесько). Райони: Олеський, Буський і Заболотцівський.

195. Золочівська виборча округа (центр — м. Золочів). м. Золочів і райони: Золочівський, Краснянський і Поморянський.

196. Перемишлянська виборча округа (центр — м. Перемишляни). Райони: Перемишлянський, Бобркський і Глинянський.

197. Львівська-Сталінська виборча округа ((центр — м. Львів) Сталінський район м. Львова.

198. Львівська-Красноармійська виборча округа (центр — м. Львів). Красноармійський район м. Львова.

199. Львівська-Железнодорожна виборча округа (центр — м. Львів). Железнодорожний район м. Львова.

200. Львівська-Шевченківська виборча округа (центр — м. Львів). Шевченквський район м. Львова і від Брюховицького району — Брюховицька селищна Рада і Воле-Гомулецька, Голосківська, Грядівська, Грибовицька, Дублянська, Гамаліївська, Завадівська, Зашківська, Старозбоїщанська, Мурованська, Малехівська, Малопідлісківська, Ситихівська і Сороко-Львівська сільські Ради. 201. Львівська сільська виборча округа (центр — м. Львів). Райони: Вінниківський, Івано-Франківський і від Брюховицького — Рудненська селищна Рада і Білогорщівська, Бірківська, Водянська, Іванобірківська, Зарудцівська, Кам'янська, Кожичівська, Конопницька, Прилуківська, Рокитненська, Рясненська, Рясно-Руська, Скнилівська, Скнилівецька і Холодноводківська сільські Ради.

202. Яворівська виборча округа (центр — м. Яворів). Райони: Яворівський, Краковецький і Немирівський.

203. Городоцька виборча округа (центр — м. Городок). Райони: Городоцький, Пустомитівський і Щирецький.

204. Арбузинська виборча округа (центр — с. Арбузинка). Райони: Арбузинський, Лисогірський і Братський.

205. Вознесенська виборча округа (центр — м. Вознесенськ). Райони: Вознесенський і Єланецький.

206. Новобузька виборча округа (центр — с. Новий Буг). Райони: Новобузький, Казанківський і Володимирівський.

207. Баштанська виборча округа (центр — с. Баштанка). Райони: Баштанський, Привільнянський, Снігурівський і Березнеговатський.

208. Миколаївська-Сталінська виборча округа (центр — м. Миколаїв). Сталінський район м. Миколаєва.

209. Миколаївська-Заводська виборча округа (центр — м. Миколаїв). Райони м. Миколаєва: Заводський і Центральний.

210. Миколаївська сільська виборча округа (центр — м. Миколаїв). Райони: Жовтневий і Новоодеський.

211. Варварівська виборча округа (центр — с-ще Варварівка). Райони: Варварівський, Веселинівський, Очаківський, Тилігуло-Березанський і Широколанівський.

212. Голованівська виборча округа (центр — с. Голованівськ) Райони: Голованівський, Вільшанський і Кривоозерський.

213. Гайворонська виборча округа (центр — с-ще Гайворон) Райони: Гайворонський і Грушківський.

214. Любашівська виборча округа (центр — с. Любашівка). Райони: Любашівський, Савранський і Піщанський.

215. Балтська виборча округа (центр — м. Балта). Райони: Балтський і Кодимський.

216. Котовська виборча округа (центр — м. Котовськ). Райони: Котовський і Ананьївський.

217. Долинська виборча округа (центр — с. Долинське). Райони: Долинський, Чорнянський, Красноокнянський і Троїцький.

218. Андрієво-Іванівська виборча округа (центр — є. Андрієво-Іванівка). Райони: Андрієво-Іванівський, Миколаївський, Ширяївський і Великоврадіївський.

219. Первомайська виборча округа (центр — м. Первомайськ). м. Первомайськ і райони: Первомайський і Доманівський.

220. Березівська виборча округа (центр — с-ще Березівка). Райони: Березівський, Мостівський і Комінтернівський.

221. Цебриківська виборча округа (центр — с. Цебрикове). Райони: Цебриківський, Фрунзівський, Великомихайлівський і Жовтневий.

222. Роздільнянська виборча округа (центр — с-ще Роздільна). Райони: Роздільнянський і Біляївський.

223. Одеська-Ленінська виборча округа (центр — м. Одеса). Ленінський район м. Одеси.

224. Одеська-Сталінська виборча округа (центр — м. Одеса). Сталінський район м. Одеси.

225. Одеська-Ворошиловська виборча округа (центр — м. Одеса). Ворошиловський район м. Одеси.

226. Одеська-Кагановичська виборча округа (центр — м. Одеса). Кагановичський район м. Одеси.

227. Одеська-Іллічівська виборча округа (центр — м. Одеса). Іллічівський район м. Одеси.

228. Одеська-Воднотранспортна виборча округа (центр — м. Одеса). Воднотранспортний район м. Одеси.

229. Одеська сільська виборча округа (центр — м. Одеса). Райони: Одеський, Іванівський і Овідіопольський.

230. Яготинська виборча округа (центр — с-ще Яготин). Райони: Яготинський, Згурівський і Ковалівський.

231. Пирятинська виборча округа (центр — м. Пирятин). Райони: Пирятинський і Гребінківський.

232. Оржицька виборча округа (центр — с. Оржиця). Райони: Оржицький, Лазірківський і Драбівський.

233. Золотоноська виборча округа (центр — м. Золотоноша). Райони: Золотоноський і Гельмязівський.

234. Чорнобаївська виборча округа (центр — с. Чорнобай). Райони: Чорнобаївський і Іркліївський.

235. Семенівська виборча округа (центр — с-ще Семенівка). Райони: Семенівський, Оболонський і Покровсько-Багачанський.

236. Лубенська виборча округа (центр м. Лубни). Райони: Лубенський і Сенчанський. 237. Лохвицька виборча округа (центр — м. Лохвиця). Райони: Лохвицький і Чорнухинський.

238. Гадяцька виборча округа (центр — м. Гадяч). Райони: Гадяцький і Петрівсько-Роменський.

239. Миргородська виборча округа (центр — м. Миргород). Райони: Миргородський і Комишнянський.

240. Зіньківська виборча округа (центр — м. Зіньків). Райони: Зіньківський і Шишацький.

241. Хорольська виборча округа (центр — м. Хорол). Райони: Хорольський і Великобагачанський.

242. Решетилівська виборча округа (центр — с-ще Решетилівка). Райони: Решетилівський і Диканський.

243. Чутівська виборча округа (центр — с. Чутове). Райони: Чутівський, Котелевський і Опішнянський.

244. Карлівська виборча округа (центр — с-ще Карлівка). Райони: Карлівський, Машівський і Нехворощанський.

245. Полтавська міська виборча округа (центр — м. Полтава). м. Полтава.

246. Полтавська сільська виборча округа (центр — м. Полтава). Полтавський район.

247. Кобеляцька виборча округа (центр — м. Кобеляки). Райони: Кобеляцький і Новосанджарський.

248. Козельщанська виборча округа (центр — с-ще Козельщина). Райони: Козельщанський і Кишеньківський.

249. Кременчуцька міська виборча округа (центр — м. Кременчук). м. Кременчук і від Кременчуцького району сільські Ради: Білицьківська, Кам’яно-Потоківська, Кривушівська, Малокохнівська, Садківська, Чечелівська і Чикалівська.

250. Кременчуцька сільська виборча округа (центр — м. Кременчук). Райони: Кременчуцький, за винятком сільських Рад: Білицьківської, Кам’яно-Потоківської, Кривушівської, Малокохнівської, Садківської, Чечелівської і Чикалівської; від Градизького району сільські Ради: Броварківська, Власівська, Градизька, Кагамлицька, Культівська, Лебехівська, Максимівська, Мозоліївська, Морозівська. Недогарківська, Пронозівська, Пухальщинська, Рокитно-Донівська, Чигирино-Дібровська і Шушвалівська.

251. Глобинська виборча округа (центр — с. Глобине). Райони: Глобинський, Великокринківський і від Градизького — сільські Ради: Бугаївська, Вереміївська, Галицька, Городська, Гусинська, Жовнинська, Кирияківська, Кліщинська, Липівська, Матвіївська, Петрашівська, Светилівська, Сергіївська, Стовбувахівська, Тимченківська і Ялинська.

252. Висоцька виборча округа (центр — с. Висоцьке). Райони: Висоцький і Зарічнянський.

253. Володимирецька виборча округа (центр — с. Володимирець). Райони: Володимирецький, Рафалівський і Дубровицький.

254. Сарненська виборча округа (центр — м. Сарни). Райони: Сарненський, Рокитнянський і Клесівський.

255. Костопільська виборча округа (центр — м. Костопіль). Райони: Костопільський, Деражнянський район і Степанський.

256. Березнівська виборча округа (центр — с. Березна). Райони: Березнівський і Соснівський.

257. Корецька виборча округа (центр — м. Корець). Райони: Корецький, Межиріцький і Тучинський.

258. Олександрійська виборча округа (центр — с. Олександрія). Райони: Олександрійський, Клеванський і Гощанський.

259. Ровенська виборча округа (центр — м. Ровно). м. Ровно і Ровенський район.

260. Млинівська виборча округа (центр — с. Млинів). Райони: Млинівський, Острожецький і Демидівський.

261. Здодбунівська виборча округа (центр — м. Здолбунів). Райони: Здолбунівський і Острозький.

262. Дубнівська виборча округа (центр — м. Дубно). Райони: Дубнівський і Мізоцький.

263. Червоноармійська виборча округа (центр — м. Червоноарміійськ). Райони: Червоноармійський, Козинський і Вербський.

264. Краснолиманська виборча округа (центр — м. Красний Лиман). Краснолиманський район.

265. Слов'янська виборча округа (центр — м. Слов'янськ). м. Слов'янськ і Слов'янський район.

266. Краматорська виборча округа (центр — м. Краматорськ) м. Краматорськ і всі селищні Ради, підпорядковані Краматорській міській Раді.

267. Артемівська виборча округа (центр — м. Артемівськ). м. Артемівськ і райони: Ямський і Артемівський, за винятком м. Часів Яр.

268. Костянтинівська виборча округа (центр — м. Костянтинівка). м. Костянтинівка.

269. Костянтинівська-Дружківська виборча округа (центр — м. Дружківка). м.м. Дружківка, Часів Яр і Костянтинівський район.

270. Добропільська виборча округа (центр — с. Добропілля). Райони: Добропільський, Олександрівський і Андріївський. 271. Красноармійська виборча округа (центр — м. Красноармійське). Райони: Красноармійський і від Селидівського — сільські Ради: Галицинівська, Молотовська, Михайлівська, Ново-Троїцька, Олександрійська, Пустинська і Селидівська.

272. Мар'їнська виборча округа (центр — с-ще Мар'їнка). Райони: Мар'їнський, Великоновосілківський, Старомлинівський і від Селидівського — селищні Ради: Курахівстроївська і Курахівська, сільські Ради: Андріївська, Красненська, Кіровська, Ленінська і Ново-Селидівська.

273. Дзержинська виборча округа (центр —м. Дзержинськ). Райони: Дзержинський і від Авдіївського — сільські Ради: Архангельська, Новоселівська Перша, Новоселівська Друга, Орлівська, Первомайська і Уманська.

274. Макіївська сільська виборча округа (центр — м. Макіївка). м. Моспине, селищні і сільські Ради, підпорядковані Макіївській міській Раді; від Авдіївського району: м. Ясиновата, селищні Ради — Авдіївська Перша, Авдіївська Друга, Олександро-Григорівська і Скотоватська, сільські Ради — Михайлівська і Яковлівська.

275. Макіївська-Кіровська виборча округа (центр — м. Макіївка). Райони м. Макіївки: Кіровський, Кагановичський і Совєтський.

276. Макіївська-Центральноміська виборча округа (центр — м. Макіївка). Центральноміський район м. Макіївки.

277. Горлівська-Калінінська виборча округа (центр — м. Горлівка). Райони м. Горлівки: Калінінський і Центральноміський.

278. Горлівська-Микитівська виборча округа (центр — м. Горлівка). Микитівський район м. Горлівки і підпорядковані Горлівській міській Раді селищні і сільські Ради.

279. Єнакіївська міська виборча округа (центр — м. Єнакієве). м. Єнакієве і селищні Ради, підпорядковані Єнакіївській міській Раді.

280. Єнакіївська сільська виборча округа (центр — м. Єнакієве). Єнакіївський район і м. Дебальцеве.

281. Чистяківська виборча округа (центр — м. Чистякове). м. Чистякове і Катиківський район.

282. Сніжнянська виборча округа (центр — м. Сніжне). Сніжнянський район.

283. Харцизька виборча округа (центр — м. Харцизьк). Райони: Харцизький і від Амвросіївського — Кутейниківська селищна Рада і Благодатнівська, Єлисавето-Миколаївська, Осиківська, Покровська і Степано-Кринківська сільські Ради. 284. Амвросіївська виборча округа (центр — м. Амвросіївка). Райони: Старо-Бешівський, Тельманівський і Амвросіївський, за винятком Кутейниківської селищної Ради і Благодатнівської Єлисавето-Миколаївської, Осиківської, Покровської і Степано-Кринківської сільських Рад.

285. Сталінська-Калінінська виборча округа (центр — м. Сталіно). Калінінський район м. Сталіно.

286. Сталінська-Куйбишевська виборча округа (центр — м. Сталіно). Куйбишевський район м. Сталіно.

287. Сталінська-Кіровська виборча округа (центр — м. Сталіно). Кіровський район м. Сталіно.

288. Сталіно-Заводська виборча округа (центр — м. Сталіно). Райони м. Сталіно: Сталіно-Заводський і Будьонівський і підпорядковані Сталінській міській Раді — Авдотьїнська і Ларинська селищні Ради.

289. Сталінська-Петровська виборча округа (центр — м. Сталіно). Петровський район м. Сталіно.

290. Волноваська виборча округа (центр — м. Волноваха). Райони: Волноваський і Ольгінський.

291. Маріупольська-Молотовська виборча округа (центр — м. Маріуполь). Райони м. Маріуполя: Молотовський і Портовський.

292. Маріупольська-Іллічівська виборча округа (центр — м. Маріуполь). Райони м. Маріуполя: Іллічівський і Орджонікідзевський.

293. Приморська виборча округа (центр — с-ще Приморське). Райони: Приморський, Будьоннівський, Володарський і Першотравневий.

294. Рогатинська виборча округа (центр — м. Рогатин). Райони: Рогатинський, Бурштинський і Букачівський.

295. Галицька виборча округа (центр — м. Галич). Райони: Галицький, Войнилівський і Більшовцівський.

296. Долинська виборча округа (центр — м. Долина). Райони: Долинський, Болехівський і Вигодський.

297. Калуська виборча округа (центр — м. Калуш). Райони: Калуський, Перегінський і Рожнятівський.

298. Станіславська виборча округа (центр — м. Станіслав). м. Станіслав і Станіславський район.

299. Тлумацька виборча округа (центр — м. Тлумач). Райони: Тлумацький, Тисменицький і Жовтневий.

300. Богородчанська виборча округа (центр — с-ще Богородчани). Райони: Богородчанський, Лисецький і Солотвинський.

301. Отинянська виборча округа (центр — с-ще Отиня). Райони: Отинянський, Коршівський і Ланчинський. 302. Городенківська виборча округа (центр — м. Городенка). Райони: Городенківський, Обертинський і Чернелицький.

303. Снятинська виборча округа (центр — м. Снятин). Райони: Снятинський, Гвоздецький і Заболотівський.

304. Коломийська виборча округа (центр — м. Коломия). м. Коломия і райони: Коломийський і Печеніжинський.

305. Надвірнянська виборча округа (центр — м. Надвірна). Райони: Надвірнянський, Яблунівський і Яремчанський.

306. Косівська виборча округа (центр — м. Косів). Райони: Косівський, Кутський і Жаб'ївський.

307. Шосткинська виборча округа (центр — м. Шостка). м. Шостка і райони: Шосткинський й Зноб-Новгородський.

308. Ямпільська виборча округа (центр — с. Ямпіль). Райони: Ямпільський і Середино-Будський.

309. Глухівська виборча округа (центр — м. Глухів). Райони: Глухівський і Червоний.

310. Путивльська виборча округа (центр — м. Путивль). Райони: Путивльський і Шалигинський.

311. Кролевецька виборча округа (центр — м. Кролевець). Райони: Кролевецький і від Конотопського — сільські Ради: Бережненська, Бойківська, Жолдаківська, Козацька, Кузьківська, Любитівська, Мельнянська, Ново-Мутинська, Озарицька, Хижківська і Чорноплатівська.

312. Конотопська виборча округа (центр — м. Конотоп). м. Конотоп і від Конотопського району сільські Ради: Бондарська, Вирівська, Великосамбірська, Малосамбірська, Підлипненська, Попівська, Сарнавшинська, Совинська, Соснівська і Шаповалівська.

313. Буринська виборча округа (центр — с. Буринь). Райони: Буринський і Дубов'язівський.

314. Смілівська виборча округа (центр — с. Сміле). Райони: Смілівський і Талалаївський.

315. Роменська виборча округа (центр — м. Ромни). Райони: Роменський і Глинський.

316. Липово-Долинська виборча округа (центр — с. Липова Долина). Райони: Липово-Долинський, Синівський і Недригайлівський.

317. Улянівська виборча округа (центр — с. Улянівка). Райони: Улянівський і Штепівський.

318. Білопільська виборча округа (центр — м. Білопілля). Райони: Білопільський і Хотінський. 319. Сумська виборча округа (центр — м. Суми). м. Суми і Сумський район.

320. Краснопільська виборча округа (центр — с. Краснопілля). Райони: Краснопільський і Миропільський.

321. Тростянецька виборча округа (центр — м. Тростянець). Райони: Тростянецький і Великописарівський.

322. Лебединська виборча округа (центр — м. Лебедин). Лебединський район.

323. Охтирська виборча округа (центр — м. Охтирка). Райони: Охтирський і Грунський.

324. Кременецька виборча округа (центр — м. Кременець). м. Кременець і райони: Кременецький і Шумський.

325. Великодедеркальська виборча округа (центр — с. Великі Дедеркали). Райони: Великодедеркальський і Ланівецький.

326. Збаразька виборча округа (центр — м. Збараж). Райони: Збаразький, Вишнівецький і Новосільський.

327. Заложцівська виборча округа (центр — с. Заложці). Райони: Заложцівський, Почаївський і Великоглибочецький.

328. Бережанська виборча округа (центр — м. Бережани). Райони: Бережанський і Зборівський.

329. Тернопільська виборча округа (центр — м. Тернопіль). м. Тернопіль і райони: Микулинецький і Великоборківський.

330. Козівська виборча округа (центр — с. Козова). Райони: Козівський, Золотниківський і Козлівський.

331. Скалатська виборча округа (центр — м. Скалат). Райони: Скалатський, Підволочиський і Гримайлівський.

332. Теребовлянська виборча округа (центр — м. Теребовля) Райони: Теребовлянський, Буданівський і Струсівський.

333. Підгаєцька виборча округа (центр — м. Підгайці). Райони: Підгаєцький і Монастириський.

334. Бучацька виборча округа (центр — м. Бучач). Райони: Бучацький і Коропецький.

335. Товстенська виборча округа (центр — с-ще Товсте). Райони: Товстенський і Золото-Потіцький.

336. Чортківська виборча округа (центр — м. Чортків). м. Чортків і райони: Чортківський, Скала-Подільський і Білобожницький.

337. Копичинська виборча округа (центр — м. Копичинці). Райони: Копичинський, Гусятинський і Пробіжнянський.

338. Борщівська виборча округа (центр — м. Борщів). Райони: Борщівський, Заліщицький і Мельнице-Подільський.

339. Золочівська виборча округа (центр — с-ще Золочів). Райони: Золочівський і від Дергачівського — селищні Ради: Дергачівська, Козачолопанська, Малоданилівська, Полівська, Прудянська і сільські Ради: Безруківська, Замірчанська, Русько-Лозівська, Слатинівська, Феськівська і Черкасько-Лозівська.

340. Харківська сільська виборча округа (центр — м. Харків). Від Харківського району: м.м. Люботин і Мерефа з сільською територією, селищні Ради: Берегівська, Будянська, Коротичанська, Пісочинська і сільські Ради: Манченківська, Утківська і Яковівська; від Дергачівського району — селищні Ради: Вільшанська, Гаврилівська, Пересічанська, Солоницівська і сільські Ради: Дворічно-Кутянська, Куряжанська, Подвірська і Протопопівська.

341. Харківська-Липецька виборча округа (центр — м. Харків). Райони: Липецький і від Харківського — селищні Ради: Бабаївська, Безлюдівська, Васищівська, Височанська, Жихирська, Комарівська, Південна, Покотилівська, Роганська, Хорошівська і сільські Ради: Великоданилівська, Кулиничівська, Лизогубівська, Пономаренківська, Ржавецька, Сороківська і Циркунівська.

342. Харківська-Ленінська виборча округа (центр — м. Харків). Частина Ленінського району м. Харкова в межах — від міської смуги в вершині річки Лопань, по річці Лопань до вулиці Свердлова, по парній стороні вулиці Свердлова до перетину з залізницею, по залізниці до Кузинського мосту, по парній стороні Кладбищенської вулиці і парній стороні Соціалістичної вулиці до лісу, по межі лісу, включаючи селища Красний Октябр і Леніна, Сортировку і Північний Пост до річки Лопань, по річці Лопань до перетину з міською смугою.

343. Харківська-Жовтнева виборча округа (центр — м. Харків). Частина Жовтневого району м. Харкова в межах — від Мар'їнського мосту по парній стороні Мар'їнської вулиці до вулиці Жовтневої революції, по парній стороні вулиці Жовтневої Революції до Основ'янського мосту, по річці Лопань до залізниці, вздовж залізниці до перетину з другою колією залізниці, від перетину вверх по залізниці до Свердловського путіпроводу, від Свердловського путіпроводу по непарній стороні вулиці Свердлова до Свердловського мосту, по річці Лопань до злиття з річкою Харків, по річці Харків до Мар'їнського мосту.

344. Харківська-Дзержинська виборча округа (центр — м. Харків). Дзержинський район м. Харкова.

345. Харківська-Кагановичська виборча округа (центр м. Харків). Частина Кагановичського району м. Харкова в межах — від Горбатого мосту вверх по Журавлівських схилах до міської смуги, по новій міській смузі м. Харкова до Білгородського шосе, по Білгородському шосе і вулиці Карла Лібкнехта до проспекту імені Сталіна, по проспекту імені Сталіна до Харківського мосту, по річці Харків до Горбатого мосту, включаючи шкірзавод і хутори Ласківка і Шишківка.

346. Харківська-Сталінська виборча округа (центр — м. Харків). Райони м. Харкова: Сталінський і частина Кагановичського в межах — від Харківського мосту по непарній стороні проспекту імені Сталіна до Чугуївських кагатів, від Чугуївських кагатів, включаючи селище Немишля, до межі Орджонікідзевського району м. Харкова, включаючи Салтівські селища, УНДІМ, селища Кірова, Шевченка, радгоспу імені Будьонного, далі по річці Харків до шкірзаводу Кагановичського району і по Журавлівських схилах до Харківського мосту.

347. Харківська-Червонозаводська виборча округа (центр — м. Харків). Червонозаводський район м. Харкова.

348. Харківська-Орджонікідзевська виборча округа (центр— м. Харків). Райони м. Харкова: Орджонікідзевський і Комінтернівський.

349. Харківська-Червонобаварська виборча округа (центр — м. Харків). Райони м. Харкова: Червонобаварський і частина Жовтневого і Ленінського в межах — від Свердловського путіпроводу вниз по залізничній колії до річки Лопань, по річці Лопану і річці Уди до міської смуги м. Харкова, по міській смузі, включаючи хутір Залютин Яр, до Соціалістичної вулиці, по непарній стороні Соціалістичної вулиці і непарній стороні Кладбищенської вулиці до Кузинського мосту, від Кузинського мосту по залізничній колії до Свердловського путіпроводу.

350. Богодухівська виборча округа (центр — м. Богодухів) Богодухівський район.

351. Краснокутська виборча округа (центр — с-ще Краснокутськ). Райони: Краснокутський і Коломацький.

352. Валківська виборча округа (центр — м. Валки). Райони: Валківський і Нововодолазький.

353. Зміївська виборча округа (центр — с-ще Зміїв). Райони: Зміївський і Олексіївський.

354. Чугуївська виборча округа (центр — м. Чугуїв). Райони: Чугуївський і Печенізький.

355. Вовчанська виборча округа (центр — м. Вовчанськ). Райони: Вовчанський і Старосалтівський. 356. Великобурлуцька виборча округа (центр — с. Великий Бурлук). Райони: Великобурлуцький, Вільховатський і Дворічанський.

357. Куп'янська виборча округа (центр — м. Куп'янськ). м. Куп'янськ і райони: Куп'янський і Шевченківський.

358. Балаклійська виборча округа (центр — м. Балаклія). Райони: Балаклійський і Савинський.

359. Ізюмська виборча округа (центр — м. Ізюм). м. Ізюм і райони: Ізюмський і Боровський.

360. Барвінківська виборча округа (центр — м. Барвінкове). Райони: Барвінківський і Петрівський.

361. Лозівська виборча округа (центр — м. Лозова). Райони: Лозівський і Близнюківський.

362. Сахновщанська виборча округа (центр — с-ще Сахновщина). Райони: Сахновщанський, Кегичівський і Старовірівський.

363. Красноградська виборча округа (центр — м. Красноград). Райони: Красноградський і Зачепилівський.

364. Великоолександрівська виборча округа (центр — с. Велика Олександрівка). Райони: Великоолександрівський, Ново-Воронцовський, Високопільський, Калінінський і Бериславський.

365. Херсонська міська виборча округа (центр — м. Херсон). м. Херсон.

366. Херсонська сільська виборча округа (центр — м. Херсон). Райони: Херсонський, Білозерський і Цюрупинський.

367. Голопристанська виборча округа (центр — с-ще Гола Пристань). Райони: Голопристанський, Скадовський і Каланчацький.

368. Нижньосірогозька виборча округа (центр — с. Нижні Сірогози). Райони: Нижньосірогозький, Іванівський, Великолепетиський і Верхньорогачицький.

369. Каховська виборча округа (центр — м. Каховка). Райони: Каховський, Горностаївський, Новомаячківський і Чаплинський.

370. Генічеська виборча округа (центр — м. Генічеськ). Райони: Генічеський, Сиваський і Ново-Троїцький.

371. Городнянська виборча округа (центр — с-ще Городня). Райони: Городнянський, Добрянський і Тупичівський.

372. Любецька виборча округа (центр — с. Любеч). Райони: Любецький, Михайло-Коцюбинський і Ріпкинський. 373. Чернігівська виборча округа (центр — м. Чернігів). м. Чернігів і Чернігівський район.

374. Куликівська виборча округа (центр — с. Куликівка). Райони: Куликівський, Олишівський і Березнянський.

375. Щорсівська виборча округа (центр — м. Щорс). Райони: Щорсівський, Менський і від Корюківського — сільські Ради: Будо-Товстолісівська, Верхоліська, Домошлинська, Забарівська, Казенно-Слобідська, Олександрівська, Сахутівська і Тютюнницька.

376. Семенівська виборча округа (центр — с-ще Семенівка). Райони: Семенівський, Холминський і Корюківський, за винятком сільських Рад: Будо-Товстолісівської, Верхоліської, Домошлинської, Забарівської, Казенно-Слобідської, Олександрійської, Сахутівської і Тютюнницької.

377. Новгород-Сіверська виборча округа (центр — м. Новгород-Сіверський). Райони: Новгород-Сіверський, Грем'яцький і Понорницький.

378. Коропська виборча округа (центр — с-ще Короп). Райони: Коропський і Батуринський.

379. Борзнянська виборча округа (центр — с-ще Борзна). Райони: Борзнянський і Сосницький.

380. Бахмацька виборча округа (центр — м. Бахмач). Райони: Бахмацький і Дмитрівський.

381. Ічнянська виборча округа (центр — с-ще Ічня). Райони: Ічнянський і Комарівський.

382. Ніжинська виборча округа (центр — м. Ніжин). м. Ніжин і Ніжинський район.

383. Остерська виборча округа (центр — с-ще Остер). Райони: Остерський і Козелецький.

384. Бобровицька виборча округа (центр — с-ще Бобровиця) Райони: Бобровицький і Носівський.

385. Малодівицька виборча округа (центр — с. Мала Дівиця). Райони: Малодівицький, Новобасанський і Лосинівський.

386. Срібнянська виборча округа (центр — с. Срібне). Райони: Срібнянський, Іваницький і Варвинський.

387. Прилуцька виборча округа (центр — м. Прилуки). м. Прилуки і райони: Прилуцький і Яблунівський.

388. Садгірська виборча округа (центр — с-ще Садгора). Райони: Садгірський і Заставнівський.

389. Кіцманська виборча округа (центр — м. Кіцмань). Райони: Кіцманський і Вашківецький. 390. Чернівецька-Ленінська виборча округа (центр — м. Чернівці). Ленінський район м. Чернівці і Чернівецький район.

391. Чернівецька-Сталінська виборча округа (центр — м. Чернівці). Райони м. Чернівці: Сталінський і Шевченківський.

392. Сторожинецька міська виборча округа (центр — м. Сторожинець). м. Сторожинець і райони: Путильський і Вижницький.

393. Сторожинецька сільська виборча округа (центр —м. Сторожинець). Райони: Сторожинецький і Глибоцький.

394. Новоселицька виборча округа (центр — м. Новоселиця). Райони: Новоселицький і Герцаївський.

395. Хотинська виборча округа (центр — м. Хотин). м. Хотин і Хотинський район.

396. Кельменецька виборча округа (центр — с. Кельменці). Райони: Кельменецький і Сокирянський.

397. Ужгородська виборча округа (центр — м. Ужгород). м. Ужгород і Ужгородська округа.

398. Мукачівська міська виборча округа (центр — м. Мукачеве). м. Мукачеве і Берегівська округа.

399. Мукачівська сільська виборча округа (центр — м. Мукачеве). Мукачівська округа.

400. Виноградівська виборча округа (центр — м. Виноградів). Севлюська округа і від Хустівської округи м. Хуст.

401. Хустівська виборча округа (центр — м. Хуст). Округи: Воловська і Хустівська, за винятком м. Хуст.

402. Тячівська виборча округа (центр — с. Тячів). Тячівська округа.

403. Рахівська виборча округа (центр — с. Рахів). Рахівська округа.

404. Іршавська виборча округа (центр — с. Іршава). Округи: Іршавська і Свалявська.

405. Перечинська виборча округа (центр — с. Перечин). Округи: Перечинська, Великоберезнянська і Воловецька.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ

26 листопада 1946 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).